Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Harika Avcı’ya soruşturma başlatıldı

Magazin

21 Mart 2017 Salı 14:59:49

Harika Avcı’ya soruşturma başlatıldı

Bu ayın başında İzmir’de konakladığı otelde, hakkında yakalama kararı olduğu için sabah 05.30’da göz altına alınan, ifadesinin alınması ardından nöbetçi mahkemede serbest bırakılan Harika Avcı için soruşturma başlatıldı.

Harika Avcı'ya soruşturma başlatıldı

Şoförünü dövdürdüğü iddiası ile hakkında yakalama kararı olan Avcı, nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

Oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı’nın son dönemlerde maddi durumunun kötüleşmesi neden ile aylardır maaş alamadığı için toplu olarak maaşını talep eden şoförü Emre E.’yi kaçırtıp, kafasına tüfek dayatarak ‘bitirin işini’ dediği iddia edildi.

Polise yaptığı başvuru da, eski iş vereni Harika Avcı’nın kendisini öldürtmeye çalıştığını belirten Emre E.’nin bu iddiaları üzerine ünlü isim için soruşturma başlatıldı.

Sabah’da yer alan habere göre, şoför olayı şu şekilde aktarmış:

28 Şubat günü Avcı, şoför Emre E.’ye ‘Paranı Nesibe’den al’ şeklinde bir mesaj attı. Mesajın ardından Avcı’nın başka bir çalışanı olan Nesibe A., Emre E.’yi aradı. Avcı’nın kendisini beklediğini söyleyen Nesibe A. bir buluşma ayarladı. Emre E., BMW marka araçta kendisini bekleyen Nesibe A. ile buluştu. Yolda giderken araç içinde konuşan ikili, bir süre sonra başka bir araç tarafından durduruldu. Otomobile altı kişi daha bindi.

Emre E.’yi tehdit eden bu kişiler; iddiaya göre Harika Avcı’nın emri üzerine aracı Saklıkent’teki bir siteye götürdü. Sitedeki bir binaya sokulan Emre E., burada Avcı’yla karşılaştı. Ne olduğunu anlayamayan Emre E., iddiasına göre adamlardan dayak yedi.

Kafasına pompalı tüfek dayanıp ölümle tehdit edilen Emre E., Avcı’nın “Götürün, bunun işini bitirin” sözleriyle kendisinden geçti. Emre E.’nin kendisine gelmesini bekleyen şüpheli kişiler, araca bindirdikleri genç adamı öldürmek üzere ormanlık alana götürmeyi planladı.

Emre E., siteden çıkmak üzereyken güvenlik görevlilerini gördü ve bağırarak yardım istedi. Güvenlik görevlileri aracı durdurdu. Emre E., araçtan indirilerek polis merkezine götürüldü. Harika Avcı ve adamlarından şikayetçi olan genç şoförün iddiası üzerine Avcı hakkında soruşturma başlatıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı