Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hanife’ye Serkan’dan beklenen yanıt geldi

Televizyon

19 Ocak 2017 Perşembe 10:25:38

Hanife’ye Serkan’dan beklenen yanıt geldi

Geçtiğimiz haftanın son günü Serkan’a aşkını ilan eden ve kendisine gelen adaylarla görüşmesini istemiyorum diyen Hanife, merakla Serkan’dan gelecek cevabı bekliyordu.

Hanife'ye Serkan'dan beklenen yanıt geldi

Evlilik programları içerisinde hakkında en çok konuşulan gelin adaylarından biri olan, Zuhal Topal’ı programında ki Hanife geçtiğimiz günlerde loca’da ki damat adaylarından Serkan’a aşkını itiraf etmişti.

Serkan’ı hala sevdiğini ve kendisine gelen adaylarla görüşmesini istemediğini belirterek, tekrar bir şans isteyen Hanife’ye günlerdir beklediği cevap dün yayınlanan program ile geldi.

Hafta sonu bu konu hakkında düşünmek istiyorum diyen Serkan’ın, Hanife’ye verdiği cevap, gelin adayını Araf’ta bırakmış gibi görünüyor.

Yoluna Serkan’la devam etmek istediğini söyleyen Hanife’ye, Serkan’ın verdiği cevap şöyle oldu: “Hala Hanife’yi istiyorum; ama yine çekip, gitmesinden korkuyorum. Kolay ikna olmayacağım.”

Hanife ise, net olmayan bu cevap ile ilgili olarak, hatasını telafi edeceğini, aynı şeyleri tekrar yaşatmayacağını, gönlünün efendisi olduğunu söyleyerek tekrar bir şans istediğini yineledi.”

Popüler gelin adayı ayrıca, “Serkan’ın annesinin de hayalindeki kayınvalide olduğunu” itiraf etti. Serkan, bu konu da korkuları olduğunu dile getirmekle yetindi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı