Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hangimiz Sevmedik’de son dakika değişikliği – Yeliz Kuvancı

Dizi Haberleri

6 Ocak 2017 Cuma 22:54:32

Son Güncelleme: 06/01/2017 22:55:23

Hangimiz Sevmedik’de son dakika değişikliği – Yeliz Kuvancı

Hangimiz Sevmedik yapımcılarının diziden ayrılan Selen Soyder yerine, Sezgi Sena Akay ile anlaştığı söylenirken, son dakika değişikliği yaşandı ve Selen Soyder’in yerine diziye Yeliz Kuvancı katıldı.

Hangimiz Sevmedik'de son dakika değişikliği - Yeliz Kuvancı

Hangimiz Sevmedik dizi setinde iki başrol arasında yaşanan kavga sonrasında, yapımcılar Can’ın dizide ki partneri Selen Soyder ile karşılıklı olarak sözleşmeyi fesih etmişlerdi.

Sezon ortasında yaşanan bu ani gelişme sonrasında dizinin yapımcılığını üstlenen BSK yapım’ın Top Model of the World seçilen Sena Sezgi Akay ile anlaşmaya vardığı, Can Yaman’a dizi de Akay’ın eşlik edeceği iddiaları ortaya atılmıştı.

BSK yapım bu kararından son anda vazgeçti ve Can Yaman’a dizi de eşlik edecek olan isim olarak Yeliz Kuvancı ile anlaşıldı.

Yeni yıl’a girilmesi nedeni ile dizilerin set çekimler ara verdiği dönemi fırsat bilen BSK yapım bu süreçte ince eleyip sık dokuyarak, son tercihini Yeliz Kuvancı’dan yana kullandı.

Daha önce Kanal D’de adından çok söz ettiren Öyle Bir Geçer Zaman ki yanı sıra, Seni Bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin ve son olarak da Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde boy gösteren güzel oyuncuyu, hayranları bundan sonra TRT 1’in Pazartesi günleri ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizisinde izleme fırsatı yakalayacaklar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı