Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hangimiz Sevmedik dizisinde Selen Soyder’in yeri dolduruldu

Dizi Haberleri

1 Ocak 2017 Pazar 17:45:00

Son Güncelleme: 01/01/2017 18:06:15

Hangimiz Sevmedik dizisinde Selen Soyder’in yeri dolduruldu

Hangimiz Sevmedik dizi setinde iki başrol arasında yaşanan kavga seti karıştırmıştı. Selen Soyderin, basına verdiği demeçler bardağı taşırmış ve karşılıklı olarak sözleşmesi feshedilmişti.

hangimiz sevmedik sena akay

Dizi yapımcıları, Selen Soyder’in yerini doldurmak için cast çalışmalarını sürdürüyordu. Hangimiz Sevmedik dizisinde, Selen Soyder’in olaylı bir şekilde diziden ayrılması sonrasında yerini dolduracak isim Sena Akay oldu. Can Yaman ile yaşadığı sorunların dizi setine sıçraması ve magazin gündemini oldukça meşgul etmesi sonrası, Selen Soyder’in anlaşması karşılıklı olarak feshedilmişti. Hangimiz Sevmedik dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK yapım, 2012 Best Model of Turkey sonrasında ise Best Model of The World seçilen Sezgi Sena Akay ile anlaştı.

Akay, öncesinde de Kanal D ekranlarında izlenen Zeytin Tepesi ile Show Tv ekranlarında yayınlanan Acı Aşk dizilerinde rol aldı. Güzel oyuncu, aynı zamanda 2015 yılında da Magazin Postası adlı programın sunuculuğunu üstlendi.

Sena Akay hakkında: Lise öğretimini Erenköy Kız Lisesi’nde gören güzel oyuncu daha sonra Galatasaray’da voleybol oynamaya başladı, zamanla Fenerbahçe’de altyapıya girdi. 18 yaşına kadar voleybol ile ilgilenen oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okumaktadır.

sezgi sena akay hangimiz sevmedik

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı