Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Erçel’den Demet Akbağ’a kritik yanıt!

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 14:27:00

Son Güncelleme: 23/12/2017 14:27:09

Hande Erçel’den Demet Akbağ’a kritik yanıt!

Aşk avcısı iddiaları ile anılan Hande Erçel, kendisi hakkında yapılan eleştiriye yanıt verdi.

Hande Erçel kendisi hakkında son dönemde ”aşk avcısı” gibi iddiaların ortaya çıkmasının ardından Beyaz Show‘da konuştu. Bu zorlu süreçte adı son olarak Murat Dalkılıç ile anılmaya başlanan güzel oyuncunun, birçok sevgiliyi ayırdığı ve bunu isteyerek yaptığı gibi açıklamalar basında da kendisine çok geniş çaplı yer bulmuştu.

Yaşanan bu süreç ile ilgili dün akşam sessizliğini bozan oyuncu, Demet Akbağ’ın kendisi hakkında söylediği ”Bu kişi komedi oyunculuğu mu yapıyor? Bu iş için bir yere kadar güzellik yeter, sonrası yetenek ve tecrübe” benzeri ifadeler kullanmıştı.

”Demet Hanım Ne Diyorsa Haklıdır”

Demet Akbağ tarafından kendisi hakkında söylenen sözler ile ilgili söz alan oyuncu, Demet Akbağ‘ın söylediklerinde haklı olduğunu, bunun sisteme karşı yapılan bir eleştiri ve görüş olduğunu tahmin ettiğine değindi. Güzel oyuncunun ”en iyi kadın komedi oyuncusu” ödülünü almasının ardından sosyal medyada da Hande Erçel’in herhangi bir şekilde komedi dizilerinde yer almadığı ve bu alanda ödül alabilecek birisi olmadığı belirtilmiş, ödüllerde haksızlık yapıldığı ifadelerine yer verilmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı