Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Erçel, Sosyal medya’nın en çok konuşulan kadın oyuncusu oldu

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 11:15:53

Hande Erçel, Sosyal medya’nın en çok konuşulan kadın oyuncusu oldu

Güzel oyuncu, Kanal D’de rol aldığı Güneşin Kızları dizisi ile 2016 yılında İTÜ VE KTÜ ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu ve en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu gibi ödüllere layık görülmüştü.

Hande Erçel, Sosyal medya'nın en çok konuşulan kadın oyuncusu oldu

Güneşin Kızları dizisi ile kariyerinde yaptığı patlama sonrasında Show Tv’de yayınlanmaya başlayan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde boy göstermeye başlayan Hande Erçel, sosyal medyanın favorileri arasında yer alıyor.

Yapılan araştırmalara göre sosyal medya’da hakkında en çok konu açılan kadın oyuncuları arasında açık ara ile birinci olan isim, güzel oyuncu Hande Erçel oldu.

Bir sosyal medya ölçme ve analiz şirketinin gerçekleştirdiği araştırma için, 1 Ocak 2016 ve 15 Aralık 2016 tarihleri arasında Twitter, Instagram, Facebook’taki açık sayfalar ve açık olan veriler kullanıldı.

Araştırma sonucunda sosyal medya’nın hakkında en çok konuşulan kadın oyuncusunun, Aşk Laftan Anlamaz’ın, Hayat’ı Hande Erçel olduğu ortaya çıktı.

Oyuncunun resmi hesabı ve ilgili tüm etiket ve diğer etiket’ler sosyal medya ölçümlemesine dahil edilirken projelerinde canlandırdığı karakter isimleri bu ölçümlemenin dışında tutuldu.

Sonuç olarak ortaya çıkan rakamlar da şöyle oldu: Hakkında 2.882.574 ileti yazılan Hande Erçel’i, 2.048.632 iletiyle Elçin Sangu, 1.188.227 iletiyle Demet Özdemir, 1.082.378 iletiyle Burcu Özberk, 829.606 iletiyle Serenay Sarıkaya takip etmiş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı