Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Doğandemir Can Kırıkları Dizisiyle Görüşüyor!

Dizi Haberleri

31 Temmuz 2018 Salı 20:14:16

Hande Doğandemir Can Kırıkları Dizisiyle Görüşüyor!

Güzel oyuncu Hande Doğandemir’in yeni sezonda ekranlara damga vurması beklenen Can Kırıkları dizisiyle görüştüğü ortaya çıktı! Can Kırıkları dizisi için daha önce Elçin Sangu iddiaları olmuş, ancak Elçin Sangu’nun Kerem Bursin ile birlikte BluTv’de yayınlanan Yaşamayanlar isimli Türkiye’nin İlk vampir dizisinde yer alacak olmasından dolayı anlaşma sağlanamamıştı.

Hande Doğandemir, ekranlara dönmeye hazırlanıyor! Televizyonların genç ve güzel oyuncusu Hande Doğandemir, şu sıralar yeni sezonda yayınlanacak iddialı dizi projesi Can Kırıkları dizisiyle görüşüyor! Can Kırıkları dizisinin kadın başrolü için düşünülen ismin Hande Doğandemir olduğu ortaya çıktı! Bakalım anlaşma sağlanıp Hande Doğandemir’i Can Kırıkları’nda izleyebilecek miyiz?

Can Kırıkları dizisinin kadın başrol oyunculuğu için daha öne Elçin Sangu isimleri ön plana çıkmış ve görüşme yapıldığı ortaya çıkmıştı. Ancak Elçin Sangu’nun şu sıralar yayın hayatına başlayan Blu Tv’de yayınlanan iddialı yapım “Yaşamayanlar” dizisinde Kerem Bursin ile başrolleri paylaşması, Yaşamayanlar ile Can Kırıkları dizisinin çakışması sebebiyle anlaşmanın olmadığı ortaya çıkmıştı.

CAN KIRIKLARI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Cast çalışmaları süren Can Kırıkları dizisinde 2 kadın polisin hayat öyküsü anlatılacak! Hande Doğandemir, başrolde kadın bir polisi canlandıracak. Can Kırıkları dizisinin yakın bir zamanda başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı