Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Bermek’ten boşanma sonrası ilk açıklama

Magazin

12 Eylül 2017 Salı 14:19:13

Hande Bermek’ten boşanma sonrası ilk açıklama

Yeğeni ile yaşadığı ensest ilişki sonrasında uzun süredir gözlerin üzerine çevrildiği Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek, avukatı aracılığı ile bir basın açıklaması yayınladı.

Hande Bermek'ten boşanma sonrası ilk açıklama

Ülke gündeminde kriz yaratan ilişki sonrası gözlerin çevrili olduğu, hala eşi ile aynı evde kaldığı için eleştiri oklarının hedefi olan Bermek, geçtiğimiz gün Kuşadası Adliyesi’nde görülen dava’da eşinden tek celsede boşandı.

Çıkan mesnetsiz haberler nedeni ile avukatı aracılığı ile açıklama yapma gereği duyan Hande Bermek, yapılan asılsız haberlere ilişkin olarak dava açacaklarını dile getirdi.

İŞTE O BASIN AÇIKLAMASI

Müvekkilim Hande Bermek ve Murat Başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.Tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız ,hiçbir hukuki mesnete dayanmayan ,hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır. Müvekkilim Hande Bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuları yapacağını üzülerek bildirmektedir. Bundan sonraki sürece saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.
Saygılarımızla

Hande Bermek Vekili
Av.Aslı Çelik Hatemi

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı