Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Ataizi: Aynı hayatı yaşamak sıkıcı

Magazin

24 Aralık 2017 Pazar 17:27:40

Son Güncelleme: 24/12/2017 16:34:15

Hande Ataizi: Aynı hayatı yaşamak sıkıcı

Hande Ataizi sürekli olarak aynı hayatın yaşanmasının sıkıcı olduğunu ifade etti.

2012 yılında Amerikalı bir gazeteci ile evlenen ve hayatında yeni bir dönüm noktası yaratan Hande Ataizi, bugün açıklamalarında her gün aynı kişi ile yaşamanın bir süre sonra sıkıcı hale geldiğini ve her gece aynı kişi ile aynı aktivitelerin yapılmasının da bir süre sonra sıkıcı geldiğini açıkladı.

Eşi ile birlikte keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmelerine rağmen genç zamanlarında renkli günler geçiren kişilerin evlendikten sonra bu sorunları ve sıkıntıları yaşamayacak olduklarının altını çizdi.

Cem Davran Hakkında Konuştu

1999 yılında burun estetiği olmasının ardından gece gezmesine çıkan ve gazetecilere yakalanmasın diye girdiği mekanın tuvalet camından çıkmak isteyen ancak sıkışan Hande Ataizi o dönem haber olmuştu. Altın Kelebek ödüllerini sunarken Cem Davran ise bir şarkının mırıldanılması üzerine ”aklıma tuvalet camı geldi nedense” demiş ve bu yönü ile tepki çekmişti. Hande Ataizi, kendisini Instagram takibinden çıkaran Cem Davran’ın bir özür bile dilemediğini ve oldukça fazla çocukça davrandığını belirtti. Açıklamada ayrıca kendisinin buna rağmen hiçbir söz söylemediğini açıklayan Ataizi, kendisinin büyüklük gösterdiğini belli etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı