2013 yılında ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan ile başarılı oyuncu Selen Görgüzel Roma’da nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift geçtiğimiz günlerde 9 yıllık evliliklerini bitirdi. Alkan ile Görgüzel çiftinin boşanma detayları belli oldu. Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel’e bıraktığı lüks otomobil çok konuşulmuştu. İşte detaylar…

Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti! Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti!

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu eşi Selen Görgüzel 2013’te İtalya’nın Roma şehrinde dünya evine girmişti. Ünlü çiftin evliliklerinde bir süredir krizler yaşanıyordu. Güzel çift aralarındaki anlaşmazlıkları çözemeyince boşanma kararı aldı. Alkan ve Görgüzel çifti geçtiğimiz günlerde 9 yıllık evliliklerini resmi olarak sonlandırdı. Çiftin boşanma sonrası detayları da merak ediliyordu.

10_1280x720-3

Hamdi Alkan ile Eşi Selen Görgüzel’in Boşanma Detayları!

Başarılı oyuncu Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan 2013 yılında Roma’da nikah masasına oturmuştu. Aşıklar şehrinde mutluluğa evet diyen bu güzel çiftten geçtiğimiz hafta kötü haber geldi. Ünlü çift evliliklerinde yaşadıkları sorunları çözemeyince boşanma kararı aldı.

Selen Görgüzel daha önce katıldığı bir programda eşi Hamdi Alkan ile pandemi döneminde boşanmanın eşiğinden döndüğünü ifade etmişti. Görgüzel, “Pandemi döneminde tartışmalar yaşadık. Sürekli yan yanaydık. Biliyorsunuz birçok evlilik pandemide bitti, aynı şekilde bekar olanlar da evlendi. Pandemi sürecinde Hamdi bana taktı. Telefona bakmama takıyor. Yemek yapıyorum takıyor, yapmıyorum takıyor… Bu süreçte saçma kavgalar yaptık boşanma haberleri çıktı. Evet, bir dönem ilişkimiz bir sınav verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük. Kimse itiraz etmesin, uzun süreli ilişkilerde bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Gerçek evlilik aslında bu… Üçüncü şahıs hiç olmadı bizim aramızda. İki ayrı insanız sorunlarımız oluyor, bunları birbirimize yansıttığımız zamanlar oluyor… O zaman da kavga dönüyor, belli bir süre sonra aranız kendiliğinden düzeliyor. Bu olumsuzlukları tolere ediyorsun” demişti.

Öte taraftan ünlü oyuncu Selen Görgüzel, İrfan Kangı ve Orçun Kaptan’ın yer aldığı tiyatro oyunu Seviyorsan Git Ayrıl Bence sahnelenmeye başlamıştı. Büyük ilgi gören oyuncu güzel oyuncu Selen Görgüzel ve başarılı oyuncu İrfan Kangı’nın öpüşme sahnesi oldukça çok konuşulmuştu.  

9_1280x720-10

Hamdi Alkan ile 9 Yıllık Eşi Selen Görgüzel Boşanmıştı…

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel çifti 9 yıllık evliliklerini geçtiğimiz gün Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmayla bitirdi. Alkan mahkemeye avukatı Fahrettin Cem Keser ile katılırken Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile katıldı. Görgüzel’in arkadaşları kendisine destek amaçlı mahkeme salonunun önünde duruşmanın bitmesini bekledi. Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürdü.

Alkan ile Görgüzel çifti anlaşmalı olarak boşandı. İki inli isim hazırlanan boşanma protokolüne imza atarak sorunsuz bir şekilde ilişkilerini bitirdi. Duruşma salonundan çıkan güzel oyuncu Selen Görgüzel gözyaşlarına hakim olamadı. Hamdi Alkan eski eşinin ağladığını görünce yanına giderek bir süre konuştu.

Başarılı oyunu Selen Görgüzel boşanma davasından sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Görgüzel paylaşımında 9 yıl beraber ağlayıp, beraber güldük... Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik... Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun ifadelerini kullandı. Ayrıca Görgüzel eşine de teşekkür etti. Hamdi Alkan da bu postu paylaşarak duygularının karşılıklı olduğunu söyledi.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel’in 9 yıllık biten evliliklerinin ardından boşanma detayları merak edildi. İddialara göre ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan boşandığı eşine bir ev ve bir araba vermiş. Çıkan haberler her ne kadar lüks araba ve New York’ta bir daire olduğunu yönünde çıkmış olsa da gerçeği 2005 model bir Peugeot 206. günümüzdeki maddi değeri 90 bin tl değerinde olduğu öğrenildi. Öte taraftan Alkan ve Görgüzel çifti birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı söylendi.