Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Haluk Levent eşinden boşandı!

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 14:27:26

Haluk Levent eşinden boşandı!

Haluk Levent tek bir celsede boşandı.

Haluk Levent son zamanlarda AHBAP dolayısı ile ön planda olan ancak sıklıkla bunu medya önünde olmak için belirlediği bir proje olarak gösterdiğini iddia eden açıklamalar ile karşı karşıya kalıyor. Son zamanlarda ailevi olarak ciddi sorunlar yaşadığı iddia edilen Haluk Levent’in boşanacak olduğu iddiaları da medyada aralıklarla yerini almış ancak Levent bu iddialara herhangi bir şekilde yanıt vermeyerek kamuoyundan bu durumu olabildiğince gizlemeye çalışmıştı.

Tek Celsede Boşandılar

Ancak çift bugün itibari ile mahkeme tarafından tek celsede boşandı. 3 yıl önce boşanmak isteyen ancak çocuğunun hayatının ve psikolojisinin etkilenmemesi için boşanmaktan vazgeçen çiftin anlaşmalı olarak verdikleri dilekçe sonrasında yasal olarak kanunen evliliklerinin bitmesi yönünde karar verildiği belirtildi.

Çift bir süredir ruhen ve fikren herhangi bir şekilde birbirlerine uyum sağlayamadıklarını, bunun sonucunda geçimsizlik sıkıntılarının ortaya çıktığını, bundan ötürü derhal tek bir celsede boşanmak istediklerini belirten dilekçeyi vermelerinin ardından 1 gün içerisinde boşanmış oldu. Mal varlığı konusunda ise herhangi bir bilginin basına sızdırılmadığı ve bilgi verilmediği görüldü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı