Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Halil Söyletmez’in tiplemesi Cumali Ceber vizyonda

Film Haberleri

4 Ağustos 2017 Cuma 08:30:07

Son Güncelleme: 04/08/2017 04:22:50

Halil Söyletmez’in tiplemesi Cumali Ceber vizyonda

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan, ve paylaşımları ile büyük ilgi toplayan Halil Söyletmez’in Cumali Ceber tiplemesi film oldu.

Halil Söyletmez'in tiplemesi Cumali Ceber vizyonda

Retropro’nun yapımcılığını üstlendiği, Gökhan Keser, Ferhat Göçer ve Ece Seçkin’in konuk oyuncu olduğu, Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Serkan Şengül, Ceyda Saltadal, Tanser Yılmaztürk’ün rol aldığı Cumali Cebeli bugün vizyona giriyor.

Dün akşam Taksim Grand Pera’da düzenlenen gala’ya pek çok ünlü isim yanı sıra, youtuber’lar ve sosyal medya fenomenleri de katıldı. Gösterim öncesinde de basın mensupları ile sohbet edildi.

Halil Söyletmez, gerek tipleme gerekse de tatil senaryosu olarak Recep İvedik’e benzetilmesi ile ilgili yöneltilen soruya, “Recep İvedik filmlerinin hayranıyım. Cumali’nin benzetilmesi gurur verici bir şey. Filmde de Şahan Bey’e selam yolladık” dedi.

Senaryosunu Cihan Berk Berkeban’ın yazdığı, Gökhan Gök’ün yönettiği film 4 Ağustos 2017 Cuma günü vizyonda olacak.

Cumali Ceber Film Konusu

Emekliliğine bir gün kala patronunu döverek işten atılan Cumali, çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenince iyice zıvanadan çıkar. Çocuklara kızıp eğitim hayatlarına son vermeyi düşünürken talih yüzüne güler ve kendini çocuklarıyla birlikte güzel bir otelde tatil yaparken bulur. O sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir ve Cumali’nin otel müşterilerinden birine aşık olması cümbüşü iyice artıracaktır.

Cumali Ceber Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı