Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Halil Ergün ekranlara geri mi dönüyor?

Dizi Haberleri

18 Mart 2017 Cumartesi 16:44:58

Son Güncelleme: 18/03/2017 16:45:04

Halil Ergün ekranlara geri mi dönüyor?

1946 doğumlu, 70 yaşında ki usta oyuncu Halil Ergün, geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışında görüntülenince, önce habercilere isyan etti, ardından soruları cevapladı.

Halil Ergün ekranlara geri mi dönüyor?

2006-2010 yılları arasında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinde ki Ali Rıza Tekin karakteri ile hafızalara kazınan usta oyuncu, uzun yıllardır herhangi bir dizi de kalıcı bir rol ile yer almadı.

Mekan çıkışında kendisine yöneltilen mikrofonlara “Böyle izinsiz ve habersiz çekimler yaparak mekan çıkışlarındaki görüntülerimi arka arkaya koyarak beni alkolik gibi gösteriyorsunuz” diyerek çıkıştı.

Sakinleşen Halil Ergün, daha sonra muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Herhangi bir dizi veya film teklifi olup olmadığı şeklinde yöneltilen sorulara şöyle yanıt verdi:

Kendisine bir film ya da dizi teklifi gelip gelmediğini soran muhabirlere, ‘Şimdiye kadar istediğim bir teklif gelmemişti, ancak şimdilerde bir proje üzerinde konuşuyoruz’ yanıtını verdi. Kendisinden detay isteyen muhabirlere Ergün şunları söyledi: ‘Konu henüz çok yeni ve tartışma aşamasında olduğundan bir şey söylemek istemiyorum ancak 1908’lerde geçen bir hikaye olacak.

Usta oyuncu son olarak Fox Tv’de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde bir pansiyon sahibi olarak konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı