Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hakkı Bulut öldü mü? Son Sağlık Durumu Nasıl Yaşıyor mu

Magazin

8 Ağustos 2018 Çarşamba 10:50:41

Hakkı Bulut öldü mü? Son Sağlık Durumu Nasıl Yaşıyor mu

Ünlü Sanatçı Hakkı Bulut’tan kötü haber. Ünlü sanatçı Hakkı Bulut sabah saatlerinde kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Peki Hakkı Bulut’un Son Sağlık durumu nasıl? Hakkı Bulut öldü mü yaşıyor mu. Sosyal medyada Hakkı Bulut’un öldüğüne dair bilgiler doğru mu. Gerçek Sağlık durumunu sizler için araştırdık.

Arabesk Müziğin yetiştirdiği en önemli isimlerden biri olan Hakkı Bulut hakkında üzücü haber. Hakkı Bulut sabah saatlerinde kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Hakkı Bulut’un sağlık durumu nasıl. Sosyal medyada bir çok hesap Hakkı Bulut’un hayatını kaybettiğini yazdı. Peki hakkı Bulut öldü mü? gerçeği ne.

Ünlü Sanatçı Hakkı Bulut’un kızı Emel Bulut üzücü haberi İnstagram hesabından sabah saatlerinde verdi. “Sevgili Babamız Sn. Hakkı Bulut ani bir kalp rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda olup, birazdan kalp ameliyatını olacaktır. Siz sevenlerinden ailesi olarak dualarınızı esirgememinizi diliyoruz.” yorumunu yaptı.

Emel Bulut’un üzücü Haber!

61 albüm ve 1000 bestenin sahibi, İkimiz Bir Fidanız, Ben Buyum, Ben Tövbemi Geri Aldım, İtirazım var gibi şarkıların duayeni Hakkı Bulut ölmedi! Sosyal medyada öldü haberlerine inanmayın. Değerli Sanatçıya anjiyo yapılacak ve stent takılmayta çalışacak. Stent için damarı kalmadığı bilgileri geliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı