Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hakkarili’ler kitap kafe ile doyasıya okuyacaklar

Kültür Sanat

13 Ağustos 2017 Pazar 12:28:50

Hakkarili’ler kitap kafe ile doyasıya okuyacaklar

Gençlik ve Spor Bakanlığının da desteğini alan Kitap Kafe Gençlik Merkezi, Gençlik ve Spor İl Müdürü ile İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) İl Başkanı Aydın Çallı’nın katılımı ile açıldı.

Hakkarili'ler kitap kafe ile doyasıya okuyacaklar

İş-Kur binası yanında 10 ay boyunca hizmet verecek olan Kitap Kafe Gençlik Merkezi’nin açılışını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal ile Önder İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) İl Başkanı Aydın Çallı tarafından yapıldı. Kitap Kafe Gençlik Merkezine gelen her yaşta gençlere ücretsiz çay ve kahve ikramı yapılacağı belirtildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, Hakkari’de son günlerde hep ilkleri yaşadıklarını belirterek, gençlere ücretsiz olarak hizmet verecek Kitap Kafe Gençlik Merkezi’ni Hakkari’deki gençlere kazandıran ÖNDER İl Başkanı Çallı’ya teşekkür etti.

Gençlerin nezih bir ortamda kitap okuyabileceklerini ifade eden ÖNDER Hakkari İl Başkanı Aydın Çallı, kendilerine bu imkanı sunan Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür ettiklerini belirterek, “Bu güzel ortamın gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Açılışa katılan bazı vatandaşlar ise, Hakkari’de ilk defa böyle çok amaçlı bir kafenin açıldığını belirterek, Kitap Kafe Gençlik Merkezi sayesinde gençlerin kahve köşelerinde kurtulup böyle güzel bir ortamda hem kitap okuyacaklarını hem de ücretsiz ikramlarda faydalanacaklarını ifade ettiler.

Açılışa ÖNDER Hakkari İl Başkan Yardımcısı Adil Demir de katıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı