Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu ile Hakan Sabancı’nın aşk yaşadığı iddia edildi. Hakan Sabancı aşk hayatı ile sık sık gündemde. Bu sefer isminin Derin Talu ile anılması ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Derin Talu sık sık magazin gündeminde yer alan isimlerden tabi Hakan Sabancı da özellikle özel hayatı ile daima gündeme geliyor. Hakan Sabancı geçtiğimiz günlerde ortak doğum günü partisinden çıkarken görüntülendiği ünlü oyuncu Dilara Aksüyek ile de ismi anılmıştı. Aksüyek ve Sabancı yaptıkları açıklama ile sadece arkadaş olduklarını söylemişti.

3_1280x720-54

Hakan Sabancı’nın Yeni Sevgilisi Derin Talu!

Özel hayatı ile sık sık gündeme gelen Hakan Sabancı bu defa da ismi Derin Talu ile anılıyor. Talu ve Sabancı ikilisinin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Hakan Sabancı yakın tarihte de ünlü oyuncu Dilara Aksüyek ile aşk yaşadıkları söylenmişti. Ancak ikilinin sadece arkadaşız açıklamalarından sonra herhangi bir açıklama gelmemişti.

Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti

Cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden olan iş insanı Hakan Sabancı ile Defne Samyeli’ nin kızı Derin Talu’ nun aşk yaşadıkları iddiası magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Aşk bombası iddiaları ile ilgili Sabancı ve Talu tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Bakalım iddialara nasıl bir cevap gelecek.

2_1280x720-56

Bomba İddia!

Hakan Sabancı ile ismi anılan güzel oyuncu Dilara Aksüyek daha önce aşk iddialarına cevap vermişti. Aksüyek, “kendisi benim arkadaşım, aşk yaşamıyoruz” şeklinde açıklama yapmıştı. Ayrıca Hakan Sabancı ile Dilara Aksüyek’ in aşk yaşadığı iddialarına karsı çılgına dönen Aygün Aydın ise Instagram hesabından Hakan Sabancı olduğu iddia edilen bir adamın yataktaki fotoğrafını paylaşıp tartışmalara neden vermişti. Şimdi ise Hakan Sabancı’ nın adı Derin Talu ile anılmakta.

İş insanı, cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden olan Hakan Sabancı ve Defne Samyeli’ nin kızı Derin Talu’ nun aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre geçtiğimiz günlerde Sabancı ve Talu ikilisinin bir mekanda eğlendiği ve beraber zaman geçirdiğiydi.

30 yaşındaki Hakan Sabancı ve 19 yaşındaki Derin Talu’ nun yeni bir aşka yelken açtığı söylentileri magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Gönlünü Derin Talu’ ya kaptırdığı öne sürülen Hakan Sabancı’ dan ise bir açıklama gelmedi. Ortaya atılan iddialara göre yakışıklı iş insanı Hakan Sabacı ile Derin Talu eğlendikleri mekanda sarmaş dolaş olan ikilinin samimiyeti ilerlettiği ve etraftaki insanlara aldırmadan dakikalarca öpüştü.

Magazin gündemine sık sık özel hayatı ile gelen Hakan Sabancı’ nın daha önce Derin Talu’ nun ablası Deren Talu ile de aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Şimdilerde Deren Talu ise Baran Tınaz ile dolu dolu bir aşk hayatı yaşıyor.