Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hakan Sabancı gönlünü Dünya güzeline mi kaptırdı?

Magazin

27 Aralık 2016 Salı 17:50:38

Hakan Sabancı gönlünü Dünya güzeline mi kaptırdı?

Bir süredir Hadise ile aralarında bir ilişki olduğu dedikodularının yayıldığı Hakan Sabancı için şimdide Bulgar model Margo Cooper ile birlikte dedikoduları yayılmaya başladı.

hakan sabancı margo cooper ile mi birlikte

Yakışıklı playboy’un gönlünü İngiltere’de tanıştığı 23 yaşındaki Bulgar Dünya güzeli Margo Cooper’a kaptırmış görünüyor.

Bir süredir Hadise ile görüşen Hakan Sabancı’nın Kasım ayından bu yana İngiltere’de tanıştığı 23 yaşındaki güzel Margo Cooper ile flört ettiği ortaya çıktı. Sabancı, sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile 1 yıldır süren ilişkisini Ekim ayında bitirince, Zehra Kavas adlı bir kızla kaçamak yaparken görüntülenen Sabancı’nın bu olaydan kısa bir süre sonra da Didem Soydan’la yakınlaştığı iddia edilmişti. 25 yaşındaki çapkın iş adamının son zamanlarda magazin gündemini oldukça meşgul eden yeni kaçamağı ise geçtiğimiz günlerde Hadise ile olmuştu. Herkes kendisinden 7 yaş büyük Hadise ile birlikte olup olmadığını merak ederken bu seferde genç iş adamının Bulgar güzelle yakınlaştığı ortaya çıktı.

Sosyal paylaşım sitesi instagram üzerinde birbirlerini takip eden Sabancı ve Top Model of the World 2016’nın birincisi Margo Cooper ile bir süredir görüştükleri ortaya çıkan çift, Sabancı’nın Beşiktaş’ın maçı için gittiği Ukrayna’da da bir araya geldikleri söyleniyor.

Hadise’nin ise bu iddialara ne diyeceği merak konusu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı