Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hakan Altun hastaneye kaldırıldı!

Magazin

21 Aralık 2017 Perşembe 15:49:07

Son Güncelleme: 21/12/2017 15:49:32

Hakan Altun hastaneye kaldırıldı!

Hakan Altun yoğun iş temposu sonucunda gribal enfeksiyonun da etkisi ile hastaneye yatırıldı.

Hakan Altun son 2 gündür sağlık sorunları yaşamaya başladığı ve bugün itibari ile birlikte hastaneye yatışının gerçekleştirildiği açıklandı. Yapılan açıklamada ünlü sanatçının gribal bir enfeksiyon dolayısı ile hastaneye yatırılarak tedavi altına alındığı, bu konuda gerekli olan basın açıklamasının da yapılarak herhangi bir şekilde ciddi sağlık sorununun olmadığının bildirilmesi gerekliliği ifade edildi. Son zamanlarda havaların anlık olarak değişimi dolayısı ile bir takım sorunlar ve sıkıntılar ortaya çıkmış, birçok vatandaşta Hakan Altun’un yaşadığı şekilde gribal enfeksiyon dolayısı ile hastanelerin acillerine başvurmak zorunda kalmıştı.

Yoğun Tempoya Dayanamadı!

Hakan Altun’un yoğun iş temposu ile birlikte gribal enfeksiyonun birleşmesi sonucunda hastaneye kaldırılmak zorunda kalındığı, şuan hastanede yatılı olarak tedavisine devam edildiği belirtildi. Gribal enfeksiyon dolayısı ile ortalama hastanede kalınacak olan süre genellikle en fazla 7 gün iken Hakan Altun’un 3 gün içerisinde taburcu edilmesi ve tekrar gribe yakalanmaması için bazı ekstra önerilerin hekimlerce kendisine bildirilecek olduğu tahmin ediliyor.

Hakan Altun’un bağışıklık direncinin de gribe bağlı olarak düştüğü, bunun sonucunda bağışıklık sistemine özel takviyelerin de uygulanacak olduğu tahmin edilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı