Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’ye de veto!

hadise hakan sabancı kaçamağı

Magazin

23 Aralık 2016 Cuma 23:58:37

Son Güncelleme: 23/12/2016 23:58:48

Hadise’ye de veto!

Arzu Sabancı’nın oğlu Hacı Sabancı’nın manken Özge Ulusoy ile olan ilişkisini veto ettiği magazin gündemine yansımışken, Hadise’den bundan nasibini aldı.

hadise hakan sabancı kaçamağı

Sosyete’nin önde gelen isimlerinden Minik Kalplerle El Ele Derneği Başkan yardımcısı Arzu Sabancı, büyük oğlu Hacı Sabancı’nın bir süredir ilişkisi olan Özge Ulusoy’u kabul etmediği iddiaları magazin gündemini sarsarken, bir diğer oğlu Hakan’la kaçamak yaptığı dedikodularına karışan Hadise içinde aynı tepkiyi verdi.

Bir aya yakındır birlikte olan O Ses Türkiye’nin güzel jürisi Hadise ile yaptığı kaçamağın ortaya çıkmasından sonra Arzu Sabancı bu konuya yaklaşımını kendine has tepkisi ile ortaya koydu. Sosyal ağ’da takip ettiği kişiler listesinde yer alan oğlundan 7 yaş büyük Hadise’yi instagramda takip ettiği kişiler listesinden çıkarttı. Başkan Yardımcılığı’nı yürüttüğü MİKA-DER bazı projeleri için daha önce bir araya gelen Arzu Sabancı Hadise’nin yardımsever yanına vurgulayarak iltifatlarda bulunmuştu. Bu projeler sayesinde aralarında bir hukuk oluşmuş olsa da Arzu Sabancı bu takibi bırakarak belli ki iş başka, aşk başka demiş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı