Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’nin İnstagram Paylaşımı Olay Oldu!

Magazin

31 Temmuz 2018 Salı 12:32:37

Hadise’nin İnstagram Paylaşımı Olay Oldu!

Şu sıralar annesinin intihar ettiği yönündeki haberlerle gündemde olan ünlü şarkıcı Hadise, günler sonra ilk instagram paylaşımını yaptı! Olayların ardından Nur Yerlitaş’la da polemik yaşayan güzel şarkıcı Hadise, instagram hesabından yaptığı paylaşımda Kıbrıs konserinden bir fotoğrafını paylaştı ve “Seyircilerime sonsuz teşekkürler.” yazdı. İşte Hadise’nin paylaşımı…

Ünlü şarkıcı Hadise, son günlerde annesinin intihar ettiği yönündeki haberlerle gündemde! Annesinin bir intihar mektubu bırakarak uyku ilacıyla intihara kalkıştığı ilk anda iddia olarak yer almış, ardından bir programa telefonla katılan ünlü modacı Nur Yerlitaş iddiaların gerçek olduğunu açıklamıştı! Hadise’de suskunluğunu bozmuş ve Nur Yerlitaş’la polemiğe girmişti! Nur Yerlitaş, Hadise’ye annesine doktor önerdiği için “O kadar yardım ettim, bir teşekkür etmediniz!” mesajı gönderince Hadise çıldırdı!

Nur Yerlitaş ile Hadise polemiğinin ardından Acun Ilıcalı’da devreye girmiş TV8 Gel Konuşalım programına katılan Ilıcalı, Hadise’nin olayda haklı olduğunu, Nur Yerlitaş’ın hatalı olduğunu ve özür dilemesi gerektiğini vurgulamıştı. Tüm bu olayların ardından olay isim Hadise, ilk instagram paylaşımını yaptı. İnstagram hesabından takipçilerine Kıbrıs konserinden bir kare paylaştı.

HADİSE, ANNESİNİN İNTİHARA TEŞEBBÜSÜNÜN ARDINDAN SUSKUNLUĞUNU BOZDU!

Annesinin intihar girişiminde bulunmasının ardından “Zor günlerden geçiyoruz. Herkesten bu zor dönemde daha çok saygı bekliyoruz” diyen Hadise, takipçilerinden ve hayranlarından destek istemişti. Ünlü şarkıcı instagram hesabından normalleşme sinyalleri veren konser paylaşımıyla takipçilerine teşekkür etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı