Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’nin Annesi için Şok İddia! Annesi İntihar etti Ölmek mi istedi?

Magazin

25 Temmuz 2018 Çarşamba 13:51:46

Son Güncelleme: 25/07/2018 12:01:44

Hadise’nin Annesi için Şok İddia! Annesi İntihar etti Ölmek mi istedi?

Ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz’ün annesi Gülnihal Açıkgöz intihar girişiminde bulundu mu? Hadise’nin annesi uyku ilacıyla neden intihar etmeye kalkıştı? Bu gün magazin medyasının gündemine düşen habere göre Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz intihara yeltendi. Peki Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz neden intihar etmek istedi? Sizler için araştırdık…

Bugün sabah saatlerinde magazin medyasına düşen bomba haberlere göre Hadise’nin annesi intihara teşebbüs etti! Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün uyku ilacıyla intihara kalkıştığı ve bıraktığı notta “Benimle hiç ilgilenmiyorsunuz. Rahatsız olduğumu söylüyorum, bir doktora bile götürmüyorsunuz!” yazdığı ortaya çıktı! Hadise’den henüz bir açıklama gelmedi.

Hadise’nin annesinin intihara kalkıştığına dair haberlerin yayınlanmasının ardından birçok iddia da gündeme geldi! Bu iddialardan biri ünlü şarkıcı Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün kızlarının kavgasından bıkmış olması ihtimali. Gülnihal Açıkgöz’ün kızları Hadise ve kardeşleri arasındaki para kavgaları ve diğer tartışmalardan ötürü “Kavganızdan bıktım!” dediği iddia ediliyor!

POLİS KAPIYI ZORLA AÇTI, HEMEN HASTANEYE YETİŞTİRİLDİ!

Magazin medyasında yer alan haberlere göre Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz uyku ilaçlarıyla intihar teşebbüsünde bulununca evinin önüne gelen polisler kapıyı zorla açtı ve Hadise’nin annesi hızla hastaneye sevk edildi. Ünlü şarkıcı Hadise ise annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar ettiği yönündeki haberlere henüz bir açıklama yapmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı