Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadiseden kardeşinin tasarladığı “o elbise” için cevap geldi

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 13:57:44

Hadiseden kardeşinin tasarladığı “o elbise” için cevap geldi

Güzel şarkıcı Hadise, kardeşi tarafından tasarlanan bordo renkli elbise için sosyal medyada yapılan eleştirilere tokat gibi bir cevap verdi.

Hadiseden kardeşinin tasarladığı "o elbise" için cevap geldi

Kardeşinin tasarladığı ışıltılı, bordo renkli elbise çokça eleştirilmişti. Bu eleştirilere ünlü şarkıcı Hadise’den sosyal medyada beklenen cevap geldi.

TV 8’de yayınlanan O Ses Türkiye programında giydiği elbise ile bir anda eleştiri oklarının hedefi olan seksi şarkıcı, elbise ile ilgili yapılan eleştirilere sosyal medyadan ilginç bir yanıt verdi.

Modacılıkla uğraşan kardeşi Derya Açıkgöz tarafından tasarlanan ve 637.5 TL’den satışa sunulan elbise, kardeşine ait satışa çıkarıldığı sitede en çok satılan ürün oldu.

Elbise’nin bu başarısını da fırsat bilen Hadise, “Hani şu üzerimde gördüğünüz elbiseyi eleştirdiniz ya! Sizlere çok teşekkür ederiz. En çok satılan elbise olmuş.” diyerek eleştirenlere göndermede bulundu.

Yine paylaştığı mesajın devamında, “Bizi çekemeyenlere selam olsun buradan, teşekkür ederiz. Açıkgöz kardeşleri olarak sevgiyle kalın sinirlenmeyin” sözleri ile paylaşımını noktaladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı