Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’den annesine duygusal kutlama

Magazin

21 Şubat 2017 Salı 11:28:05

Hadise’den annesine duygusal kutlama

Ünlü şarkıcı Hadise, annesinin doğum gününü sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğraf ve altına düştüğü bir not ile kutlarken, paylaştığı mesaj ise okuyanları duygulandırdı.

Hadise'den annesine duygusal kutlama

Türkiye’nin önemli pop şarkıcılarından olan ve O Ses Türkiye adlı ses yarışmasında uzun süredir jürilik görevi üstlenen Hadise, sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Şenpiliç’in reklam filmi içinde kamera karşısına geçmiş ve büyük ilgi toplamıştı.

Güzel şarkıcı, sosyal medyada annesi’nin gençlik yıllarına dair bir fotoğraf paylaşırken, altına da duygusal bir not paylaştı.

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün doğum gününü instagram hesabından kutlarken de şöyle bir duygusal not ekledi:

“Iyiki doğdun annem. Bu resim deli gibi çalıştığın gençlik yıllarından bir kare. Sanırım Hülya Derya Murat ve ben deli gibi çalışmayı, kendi ayaklarımızın üstünde durmayı kimseler mahçup olmamayı senden öğrenmişiz… İyi ki bizi böyle büyütmüşsün. Zorlandın mı? Evet. Yoruldun mu? Evet. Sen bizi büyüttün sen bizi biz yapan tek kadınsın. Artık sen bize değil biz sana bakıyoruz sen yorulma sen mutlu ol sen rahatla ve hayatını yaşa diye. Senin sayende biz biz olduk anam. Allah seni başımızdan eksik etmesin… Seni seviyorum melek annem. Happy Birtday Mommy We Love you”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı