Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise yeni sevgili mi yaptı?

Magazin

11 Şubat 2017 Cumartesi 09:40:30

Hadise yeni sevgili mi yaptı?

O Ses Türkiye’nin başarılı jürisi ünlü şarkıcı Hadise, bir erkekle Etiler’de yemek yediği öğrenildi. Yemek sonrasında yanında ki erkek arkadaşı ön kapıdan, Hadise ise arka kapıdan çıktı.

Hadise yeni sevgili mi yaptı?

Geçtiğimiz günlerde ‘bir erkekte aradığınız özellikler?’ nelerdir sorusuna, “Statüsü, ismi değil, adam gibi adam olması, duruşu, konuşma tarzı, insanlarla olan ilişkisi benim için çok önemli” cevabı veren Hadise, o erkeği bulmuş olabilir mi?

Etiler’de yemek yediği arkadaşı ile mekandan ayrı olarak çıkan Hadise, 1 saat içerisinde Bebek’te tekrar aynı arkadaşı ile bir araya geldi.

Yemek sonrasında Lucca’yı tercih eden ikili, buluştuklarında Hadise’nin yanında ki arkadaşının Hadise’ye sıkıca sarılması dikkat çekti.

İkinci kez buluşmaları esnasında da Hadise’ye sarılmakla yetinmeyip, öpen gizemli adam, Hadise’nin sıraladığı özelliklere sahip yeni erkek arkadaşı mı sorusu da merak edilmeye başlandı.

Kısa süre önce adı Sabancı ile gündeme gelen Hadise, yanında ki erkek arkadaşı ile gittiği Lucca’dan da sabaha karşı ayrı bir şekilde çıktılar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı