Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise, verdiği konserle Fethiye’yi salladı

Kültür Sanat

22 Ağustos 2017 Salı 13:40:20

Hadise, verdiği konserle Fethiye’yi salladı

Sesi kadar kendisi de güzel olan ünlü şarkıcı Hadise, yoğun konser temposuna devam ediyor. Ünlü şarkıcının son durağı Muğla’nın Fethiye ilçesi oldu.

Hadise, verdiği konserle Fethiye'yi salladı

Bu yaz konserden konsere koşan, ablasının sahibi olduğu La Plaj’da da devamlı olarak sahne alan Hadise, Belceğiz Plajı’nda düzenlenen Babadağ Teleferik Projesi’nin temel atma töreninde sahne aldı.

Hadise dantelli, transparan elbisesi ve dans şovuyla yürek hoplattı. Cep telefonuna sarılan izleyiciler, konser boyunca kayıttan çıkmadı.

Ölüdeniz Mahallesi’ndeki Belceğiz Plajı’nda düzenlenen Babadağ Teleferik Projesi’nin temel atma töreninde ilk olarak Kolpa grubu sahneye çıktı.

Grubun solisti Barış Yurtçu, hareketli şarkılarla plajı dolduranları coşturdu. Kolpa’nın ardından alkış ve tezahüratlar eşliğinde Hadise sahnede göründü. Dantelli, transparan elbisesiyle yürek hoplatan Hadise, dans şovlarıyla izleyenleri keyiflendirdi. Plajı dolduran yaklaşık 5 bin seyirci, konser boyunca cep telefonlarını sahneye doğrultarak biran olsun kayıttan çıkmadı. Hadise, şarkıları ve sahne performansıyla, izleyenlerden yoğun alkış aldı.

(DHA)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı