Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise şeytanın bacağını kırdı

Televizyon

1 Ocak 2017 Pazar 02:36:05

Hadise şeytanın bacağını kırdı

Dizi, sinema ve spor camiasından ünlülerin yarıştığı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında bir ilk gerçekleşti ve Hadise ilk defa şampiyon oldu.

o ses türkiye 2016 yılbaşı özel programı

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında birbirinden ünlü isimler sahneye çıktı ve performanslarını sergilediler.

Murat Boz’un son sinema filmi olan Dönerse Senindir’de kendisine eşlik eden Yasemin Allen ve İrem Sak’ın da yer aldığı yılbaşı özel programında Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Cüneyt Çakır, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Özge Borak, Pelin Karahan, Ozan Güven ve Müge Boz gibi dizi-sinema ve spor camiasının ünlü isimler yarıştılar.

O Ses Türkiye’nin bugüne kadar şampiyon olamayan tek jürisi olarak arkadaşları tarafından devamlı şaka yollu kızdırılan Hadise’ye programda bu konuda başta Ozan Güven olmak üzere ünlü olarak katılan diğer yarışmacılarda kazanamıyor olması ile ilgili şakalaşarak takıldılar. Fakat seyirciler tarafından yapılan oylamalar sonuçlandığında Hadise O Ses Türkiye tarihinde bir ilke imza attı ve yılbaşına özel programda olsa ilk defa şampiyonluk elde etmiş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı