Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise, oyunculuğa adım atmaya hazırlanıyor

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 19:47:06

Son Güncelleme: 20/01/2017 19:48:26

Hadise, oyunculuğa adım atmaya hazırlanıyor

Magazin gündeminden adı düşmeyen isimlerin başında gelen Hadise, Kayseri’de ki imza gününde samimi itiraflarda bulundu.

Hadise, oyunculuğa adım atmaya hazırlanıyor

Kayseri’de gerçekleşen imza gününde hayranları ile bir araya gelen Hadise, yeni yılda yeni şarkı ve kliplerinin geleceğini hayranları ile paylaştı.

O Ses Türkiye’de diğer jüri arkadaşlarının devamlı kendisine takılmasına neden olan, hiç şampiyonluk elde edememiş olması ile ilgili açıklamalarda da bulundu.

Bu sene ki O Ses Türkiye yarışmasında şampiyonluğu hedeflediğini söyleyen seksi şarkıcı, “İnşallah birinci olacağız. Olmazsak da olmayız, Dünya’nın sonu değil ya! Ama olursak da ben en mutlu insan olabilirim” dedi.

O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında şampiyon olması ile ilgili de, acaba bana acıdılar da mı birinci yaptılar diye şakalaşan Hadise yine de güzel bir duygu olduğunu dile getirdi. Bir muhabir’in kazananı Dubai’ye götürürsünüz artık göndermesine de, “Kazananla birlikte neler yaparım neler, anlatamam size” diye cevap verdi.

Yakın arkadaşı Murat Boz gibi oyunculuğa adım atmaya hazırlandığını da belirten Hadise, yeni projeler için görüşmeye başladığını müjdeledi. Polis rollerinin çok hoşuna gittiğini söyleyen güzel şarkıcı, ne tür bir rol ile oyunculuk yapmak istediğini de söylemiş oldu.

Hadise’ye, bir erkekte aradığınız özellikler nedir? diye sorulan soruya da, “Statüsü, ismi değil, adam gibi adam olması, duruşu, konuşma tarzı, insanlarla olan ilişkisi benim için çok önemli” şeklinde cevap verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı