Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise Annesini Belçika’ya Götürüyor!

Magazin

5 Ağustos 2018 Pazar 20:00:38

Son Güncelleme: 05/08/2018 16:31:40

Hadise Annesini Belçika’ya Götürüyor!

Annesinin intihar girişiminde bulunmasının ardından Hadise’den radikal bir karar geldi! Türkiye’de gerek sosyal medya gerek de magazin medyası tarafından yoğun şekilde hedef alınması nedeniyle Hadise’nin annesini Belçika’ya götüreceği ve bir süre Belçika’da kalarak kendisine gelmesini istediği öğrenildi. Hadise, zor günleri Belçika’da atlatmak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde çok sayıda uyku hapı alarak intihara kalkışan ve kızlarına mektup bırakarak veda eden Hadise’nin annesi Belçika yolcusu… İntihar girişiminin ardından hızla hastaneye kaldırılan ve kızları Hadise, ablası ve kız kardeşinin yüreğine ağzına getiren anne Gülnihal Açıkgöz, magazin medyasının gündemine oturmuştu. Magazin sayfalarının son günlerdeki haberlerinin kaynağı olan Gülnihal Açıkgöz Belçika’ya gidiyor.

Kararı Hadise aldı. Hadise, annesini magazinden ve stresten uzak tutmak için Belçika’ya götürme kararı aldı. Son günlerde Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz hakkında çıkan haberler ve Nur Yerlitaş başta olmak üzere yaşanan polemikler Hadise’yi bu kararı almaya itti. Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz ile birlikte sakin ve huzurlu bir şekilde bir süre Belçika’da kalmak istiyor!

HADİSE VE KIZ KARDEŞLERİ BARIŞTI MI?

Anne Gülnihal Açıkgöz’ün intihar girişiminin nedeni olarak görülen Hadise ve kız kardeşleri arasındaki kavga çözüldü mü? Hadise, yaptığı açıklamada Kız kardeşleri ve annesiyle tatile çıkacağını ifade etmişti. Ayrıca Anne Gülnihal Açıkgöz intihar mektubunun basında paylaşılmasından sonra özel hayatın gizliliğini ihlal nedeniyle savcılığa başvurmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı