Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Haber İrem Derici’yi kızdırdı!

Magazin

7 Ocak 2017 Cumartesi 22:13:44

O Haber İrem Derici’yi kızdırdı!

İrem Derici, sevgilisinin babası Selami Şahin’i dinlemeye gittiği nostaljik konser’de, müstakbel kayınvalidesi Didem Şahin ile selamlaşma anı ile ilgili gazetelere asılsızca yansıtılan haber güzel şarkıcıyı delirtti.

irem dericiyi kızdıran haber

İstenmeyen gelin olduğu iddia edilen İrem Derici, dün müstakbel kayınpederinin 50’nci sanat yılı konserine, sevgilisi Lider Şahin ile birlikte katılmıştı.

İrem Derici ile röportaj yapıldığı esnada Lider Şahin’in annesi Didem Şahin’in genç şarkıcıya “Hoş geldiniz İrem Hanım” demesi üzerine İrem Derici’ide “Hoş bulduk efendim” diye yanıt vermiş ve bu diyalog anı bugün gazetelerin magazin sayfalarına çok farklı bir şekilde lanse edilmişti.

Güzel şarkıcının “Bu kadar kamera önünde insanlar saygılı oluyor” şeklinde bir söylemde bulunduğu iddiası’nın yer alması ise İrem Derici’yi çileden çıkarttı.

Bu haberi görmesi üzerine Derici, sosyal medya sitesi twitter üzerinden “yalan haber” ile ilgili mesaj paylaşmayı da ihmal etmedi.

Sosyal medyadan yayınladığı o mesajda, “Yine kaba etinden haber uydurmaya başlamış birileri. Oğlum sakinleştim diyorum ama malum haberi bu şekilde servis edeni bulduğum an bitti o!” diyen şarkıcı, ne kadar sinirlendiğini de belli etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı