Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i Ahmet Arıman, o iddialar için ne dedi?

Magazin

18 Ağustos 2017 Cuma 12:54:59

Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i Ahmet Arıman, o iddialar için ne dedi?

Herkesin yıllar sonra bile büyük bir beğeni ile izlediği Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail lakaplı oyuncusu Ahmet Arıman, hakkında yapılan suçlamalar için kısa bir açıklama yayınladı.

Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman, o iddialar için ne dedi?

Hayta İsmail’in eşini ayarttığını iddia eden Tarık Aydın isimli bir vatandaş, Eşinin Ahmet Arıman’a kaçtığını iddia etti.

Basın’a yaptığı açıklamada, “Eşimle 5 yıl önce tanıştık, hemşerimiz Orhan Gencebay Abim bize çok yardımcı oldu. Düğünden sonra mobilyalarımızı aldı, çok mutluyduk. ‘Elif Rana’ isminde kızımız oldu. İsmini Orhan Abim, Sevim Emre’nin gerçek ismi olan ‘Elif’i koydu. Daha sonra oyuncu Ahmet Arıman eşimi kandırdı, artık ne beni, ne kızımızı ne de annesini tanıyor. Hatta annesini darp etmiş. Bana da uzaklaştırma kararı aldırdı, elim kolum bağlı. Defalarca benim nikahım altındayken Beylikdüzü’ndeki evinde polislere yakalattık. En sonunda anlaşmalı boşandık. Şimdi nikah kıyacaklarını duydum. Ahmet Arıman 62 , eşim 23 yaşında…” diyerek Ahmet Arıman’ı suçladı.

Usta oyuncu Arıman ise hakkında çıkan bu haberlere geciktirmeden yanıt vererek, şu sözleri söyledi:

“Ben hanımefendiyle tanıştığımda eşiyle kavgalıydı, boşanma davası açmıştı. Tanışmamızdan 5-6 ay sonra boşanma sonuçlandı. Kaç kez hakkımda “büyü yaptı, karımı kendine bağladı” diye şikayetçi oldu ancak alınacak bir sonuç yok. Boşandılar. Ben ayırsam, aralarını bozsam ,tamam haklı deyip susacağım. Zaten hanımefendi ile 29 Ekim’de Yunus Emre Kültür Merkezi’nde 16,30’da nikahımız var. Sizleri de bekliyorum”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı