Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Güzel Oyuncu Merve Sevi’nin Evliliği Bitiyor!

Magazin

10 Ağustos 2018 Cuma 13:00:48

Son Güncelleme: 10/08/2018 11:07:55

Güzel Oyuncu Merve Sevi’nin Evliliği Bitiyor!

2018’in Ağustos ayında eşi Çalkan Algün’le dünya evine giren güzel oyuncu Merve Sevi ayrılıyor! Evliliğinde yaşadığı problemleri çözemeyen Merve Sevi, daha önce bir boşanma dilekçesiyle mahkemeye başvurmuş ancak daha sonra bu dilekçeyi geri çekmişti! Geride kalan sürede sorunlarını çözemeyen Merve Sevi yeniden boşanmak için mahkemeye başvurdu!

Spor Eğitmeni eşi Çalkan Algün’le geçtiğimiz yıl dünya evine giren güzel oyuncu Merve Sevi boşanmak için mahkemeye dilekçesini sundu! Çiftin ayrılacağı yönündeki ilk iddialar sosyal medyada birbirlerini takipten çıkmalarıyla ortaya çıkmıştı! Çıkan iddialara aralarının kötü olmadığı sadece instagram hesaplarını kişisel kullanmak için böyle bir şey yaptıklarını ifade etseler de tatmin edememişlerdi! Merve Sevi, geçtiğimiz hafta mahkemeye dilekçe ile başvurarak boşanma işlemlerini başlattı!

Merve Sevi’nin mahkemede boşanmak için başvurduğu ilk dilekçede “Kocam, enerji içeceği kutusunu suratıma fırlattı, şiddet uyguladı.” tarzı ifadeler yer alırken çift kısa bir süreliğine barışmış ve Merve Sevi sosyal medyadan yaptığı açıklamada böyle bir durumun yaşanmadığını, kocasından şiddet görmediğini açıklamıştı!

MERVE SEVİ VE ÇALKAN ALGÜN ÇİFTİ BOŞANIYOR!

Merve Sevi Çalkan Algün çiftinin bu sefer boşanması gündemde! İlk dilekçenin geri alınmasının ardından bir süre barışık kalan çift aradaki sorunları çözemedi ve Merve Sevi yeniden mahkemeye başvurdu! Çift bu sefer boşanmakta kararlı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı