Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülümse Yeter’in başrolü veda mesajı yayınladı

Dizi Haberleri

12 Ocak 2017 Perşembe 11:03:29

Son Güncelleme: 12/01/2017 11:05:30

Gülümse Yeter’in başrolü veda mesajı yayınladı

Yaz sezonunda serüvenine başlayan, Erdal Özyağcılar gibi usta bir oyuncunun da yer aldığı Gülümse Yeter’in final haberi sonrası dizinin oyuncularından Aslı Bekiroğlu, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

Gülümse Yeter'in başrolü veda mesajı yayınladı

Show Tv’nin yazın yayına sunduğu Gülümse Yeter dizisi belli bir izlenme oranını tutturduğu için kış sezonunda da devam ettirilme kararı almıştı.

Yaz dizisi olarak başlayıp, kış sezonunda da devam ettirilen ve kısa süre sonrada final kaderi ile yüzleşen dizier arasına Gülümse Yeter’de katılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda dizinin final yapacağı haberi zaten ortaya çıkmış ve ne zaman final yapacağı da açıklanmıştı.

Dizinin başrol oyuncularından Aslı Bekiroğlu’da final bölümünün set çekimleri tamamlandıktan sonra, rol arkadaşı ile birlikte sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile birlikte birde veda mesajı paylaştı.

Bekiroğlu’nun paylaştığı o mesaj: “”Düğünle başlayıp düğünle bitti Yasemin’in macerası.. Canım dizi, canım yapım, canım ekip, canım arkadaşlarım.. Söylenecek fazla bir şey yok, hepimiz çok sevdik birbirimizi, çok iyi geçindik, güldük, eğlendik.. En güzel anılarımı belki de bu inanılmaz ekip sayesinde Yasemin’le biriktirdim, ama sonuna geldik, Emeği geçen herkese, bizi izleyen, destek veren herkese sonsuz teşekkürler!! Biz hep gülümsedik, sizi de geçirdiğimiz bu kötü günlerde gülümsetebildiysek ne mutlu bize.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı