Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülümse Yeter 24.Bölüm Fragmanı – 17 Ocak Salı Show Tv

Dizi Haberleri

10 Ocak 2017 Salı 22:49:28

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:36:28

Gülümse Yeter 24.Bölüm Fragmanı – 17 Ocak Salı Show Tv

Gülümse Yeter dizisinde Sarp atağa geçiyor. Cem’in bir planı olduğunu işiten Sarp, ondan önce davranır.

gülümse yeter 24.bölüm fragmanı biz yaseminle birbirimizi seviyoruz

Gülümse Yeter dizisinde hızlı giden yol alır misali önce davranma yarışı ortaya çıkıyor. Kendi kendine gelin-güvey olmaya devam eden Cem herkesin içerisinde Yasemin’e evlenme teklifi etmeyi planlar.

Bu fikrini anlattığı sırada konuşmaya kulak misafiri olan Sarp ise, Yasemin ile arasına girilmesine müsade etmemeye kararlıdır.

Herkesin bir araya geldiği bir anda Cem’den önce davranan Sarp “Biz Yasemin ile birbirbirimizi seviyoruz” der ve Cem’e fırsat tanımaz.

Bu ani haber ahalide şaşkınlık yaratırken, Hasan Efendi bu itiraftan memnun olmuşa benzer. Gülümse Yeter’in yeni bölümü yine kahkaha ve romantizm dolu bir bölüm ile Show Tv ekranlarında olacak.

Yeni bölümü ile 17 Ocak’ta devam edecek olan Gülümse Yeter’in yeni bölüm fragmanı da seyrinize sunuldu.

Gülümse Yeterin Son Bölümün Özeti:

Ahmet’e yakalanan Sarp ve Yasemin panik halde ne yapacaklarını bilemezler. Ahmet aynı çatı altında bu ilişkinin gizli saklı devam etmesine onay vermez ve iki aileye de hemen açıklamak ister. Yasemin’in Ayten korkusu Ahmet’i herkese anlatmaktan vazgeçirebilecek midir? Gece yarısı Civanlar’a gelen sürpriz misafir, Hasan Efendi’nin unuttuğu anıları hatırlatırken evde yeni bir curcuna çıkmasına sebep olur. Evde yeni bir heyecan yaşanırken, Hasan Efendi de geçmişte verdiği kararlarla yüzleşir. Hayatının en mutlu günlerini yaşayan Gül, Seçil’den duydukları karşısında yıkılır. Kemal’in saklamaya çalıştığı sır, gizli kalmayınca Gül ve Kemal arasında tamir edilemeyecek izler bırakır. Bu izlerle Gül kendine yeni bir yol bulmaya çalışır. Yasemin’i Sarp’tan uzaklaştırmaya çalışan Cem, yeni planında Alara’nın da yardımını alır. Alara yine Sarp ile Yasemin’in arasına girmenin yolunu bulur.

Gülümse Yeter 24.Bölüm Fragmanı Final

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı