Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülşen’in yüzüğü göz alıyor

Magazin

2 Nisan 2017 Pazar 13:04:24

Gülşen’in yüzüğü göz alıyor

Kısa süre önce doğum yaparak, Azur Benan adında bir erkek çocuğu Dünya’ya getirmesine rağmen, 1 ay gibi kısa bir sürede eski fiziğine kavuşan Gülşen, geçtiğimiz akşam eşi ile Beyoğlu’nda idi.

Gülşen'in yüzüğü göz alıyor

Müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu ile Beyoğlu’nda bir mekanda sahne alan pop müziğinin sevilen isimlerinden Gülşen, mekan çıkışında muhabirlerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde ilk kez görüntülenen 2 aylık bebekleri Azur Benan hakkında konuşan Gülşen, “oğlunun geceleri huysuzluk yapmadığını” söyledi.

Oğullarına ilk günden beri kendilerinin baktığını belirten başarılı şarkıcı, “Oğlumuza ilk günden beri kendimiz bakıyoruz. İleride yardım alabiliriz. Çünkü yaz geliyor ve tempomuz yoğun olacak.”

Konser bilgisini bir süre önce paylaşan Gülşen, şimdiden Ağustos ayına kadar olan konser planlamasını yapmış durumda. Ağustos ayına kadar 54 konser verecek olan Gülşen, konser başına 100 bin TL alıyor.

Sohbet esnasında dev yüzüğü dikkatlerden kaçmayan Gülşen’e tektaş yüzüğü sorulunca da, “Ozan’ım, eşim sağ olsun” yanıtını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı