Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülşen Kızdı Sinirlendi,Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’na Patladı!

Magazin

27 Temmuz 2018 Cuma 00:12:54

Gülşen Kızdı Sinirlendi,Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’na Patladı!

Ordu’da Konser veren ünlü popçu Gülşen çok sinirlendi! Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma projesinin tamamlanmasının ardından kutlama etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan ünlü şarkıcı Gülşen, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’yla sahnede yer aldığı sırada sunucunun sorusuna isyan etti! Sunucu Gülşen’e ne dedi, Gülşen neden bu kadar sinirlendi?

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma Projesinin tamamlanmasının ardından kutlama etkinliği kapsamında konser veren şarkıcı Gülşen çok sinirlendi! Sahnede sunucunun “Başkan geliyor, çorabınızı çeker misiniz?” sorusuna çok sinirlenen ve kızan ünlü şarkıcı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanının sahnede olduğu sırada patladı! Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına “Sizin saçma bir sunucunuz bana böyle bir soru soramaz, Başkan geliyor çorabını çek diyemez!” diyen Gülşen sinirini bu şekilde attı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi kutlama etkinliği çerçevesinde konser veren Gülşen’in bu hareketinden sonra konser alanını dolduran binlerce kişi alkışlarla destek verdi! Gülşen’in şok çıkışının ardından protokolde buz keserken sunucunun akibeti bilinmiyor. Gülşen’in sert çıkışı sonrası Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan henüz bir açıklama gelmedi.

GÜLŞEN ÇOK KIZDI! 

Konser verdiği sırada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’nın sahneye çıkmasına kısa bir süre kala sunucu tarafından “Çorabını çeker misin, Başkan geliyor.” sorusuna maruz kalan Gülşen, ülkede sanatçıya verilen değer noktasında yanlışların olduğunu söyledi. Bir sunucu bana bunu nasıl der? diyerek tepki veren Gülşen’in Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’na yaptığı çıkış konser alanındaki seyirciler tarafından yoğun alkış aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı