Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülşen doğum sonrası ilk konserini verdi

Magazin

7 Şubat 2017 Salı 18:03:59

Gülşen doğum sonrası ilk konserini verdi

Doğum sonrası ilk kez Uludağ’da sahne alan popçu Gülşen, buzlar kraliçesi kostümüyle büyük ilgi gördü. Söylediği şarkılarla hayranlarını coşturan ünlü şarkıcı adeta buzları eritti.

Gülşen doğum sonrası ilk konserini verdi

Anne olduğu için yaklaşık 2 ay sahnelerden uzak kalan Gülşen, sahneye ‘bangır bangır’ şarkısı ile çıktı. Gülşen kostümü ve dans şovları ile dinleyicilerini adeta büyüledi.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gülşen, “Her yıl buradayım bu festival çok güzel ve önemli bütün gençler burada çok harika bir ortam oluyor. Uzun bir aradan sonra sahneye çıkacağım için heyecanlıyım”dedi.

Doğum sonrası ilk konserini veren Gülşen “Hamilelik ve doğum sonrası ilk konserim onunda ayrıca heyecanı var üzerimde. Sanki ilk defa sahneye çıkıyorum.

Hamileliğim boyunca hiç durmadan çalıştım. Doğuma sadece birkaç hafta kala ara verdim. Doğum ve sonrası büyük bir heyecan oldu gerçekten” dedi. Bebeğini özlediğini ifade eden Gülşen, “Çocuğumu çok özledim ayrılmak çok zor geldi. Yola çıkar çıkmaz başladık zaten telefondan görüntülü konuşmaya babası sürekli her anını bana fotoğraflayıp gönderiyor” diye belirtti.

İnternet sitelerinde çıkan bebeğine 2 ayrı dadı bakıyor şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Gülşen, “Biz bakıyoruz bebeğimize. Öyle yazıldığı gibi 2 tane dadı değil 1 tane dadı bile yok. Ben kendim bakıyorum çocuğuma. Ben kendim bakmak istiyorum ve büyük bir zevk ile keyifle bakıyorum. Hiçbir anını kaçırmak istemiyorum. Olabildiğince az uyuyup onunla çok vakit geçirmeye çalışıyorum. Hiçbir mimiğini kaçırmak istemiyorum. Bir başkası baksın büyüksün diye doğurmadım. Annelik görevini sonuna kadar yerine getirmek istediğim için seve seve bakıyorum” diye konuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı