Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülperi Hangi Gün Yayınlanacak Show TV

Dizi Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi 11:19:29

Gülperi Hangi Gün Yayınlanacak Show TV

Show TV ekranlarının yeni dizisi Gülperi ne zaman başlayacak? Nurgül Yeşilçay’ı uzun zaman sonra bir dizide izleyecebileceğimiz Gülperi dizisi Show TV’de hangi ay hangi günde başlayacak? Show TV ekranlarının merakla beklenen dizisi Gülperi, yeni sezona damga vurmaya geliyor. Peki Gülperi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor, Gülperi dizisi ne zaman başlayacak? Sizler için araştırdık…

Show TV ekranlarının yeni dizisi Gülperi, yeni sezona damga vurmaya geliyor! Dizinin yeni sezona ve yayın hayatına hangi tarihte başlayacağı ise belli değildi. Yeni gelen bilgilere göre Gülperi dizisinin ilk bölümü Eylül 2018 yılında ekranlarda yayınlanacak! Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı Gülperi dizisinde 3 çocuk sahibi bir annenin yaşam öyküsü ele alınacak. Cem Karcı yönetmenliğindeki dizi 2018 yılının Eylül ayında başlıyor!

Gülperi dizisinin senarist koltuğunda Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon yer alıyor. Usta senaristlerin hazırladığı senaryoyla iyi bir iş ortaya çıkarmak isteyen yapım ekibi, şimdiden gelecek sezona damga vurmayı hedefliyor! Dizinin cast çalışmaları şuan bitmişken çekimlere geçildiğini söyleyebiliriz. Tims & B productions yapımcılığında yapılan dizi Show TV’de yeni sezonda ekranlara kilitleyeceğe benziyor.

NURGÜL YEŞİLÇAY UZUN ZAMAN SONRA TEKRAR DİZİDE

Nurgül Yeşilçay en son Erkan Petekkaya ile Paramparça dizisinde başrolü paylaşmış ancak Erkan Petekkaya ile kavga ederek diziden olaylı şekilde ayrılmıştı. Yeni sezonda Nurgül Yeşilçay’ı Gülperi dizisinde en son Bodrum Masalı’nda oynayan Timuçin Esen’le birlikte başrollerde izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı