Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülin İyigün: Hakarete maruz kalıyorum!

Magazin

25 Aralık 2017 Pazartesi 13:24:43

Gülin İyigün: Hakarete maruz kalıyorum!

Gülin İyigün hakarete maruz kalıyor.

Çocuklar Duymasın dizisinin karakteri Tutku’yu canlandıran Gülin İyigün açıklama yaparak sosyal medyada hakaretlere maruz kaldığını açıkladı. Birçok vatandaşın dizilerin gerçek sahneler olmadığı ve canlandırma olduğunu anlamadığını defalarca dile getiren uzmanlar, bu ve benzeri durumların sık görüldüğünü ifade etmişti.

Gülin İyigün, sosyal medyanın dışında kendisinin sokakta yürürken dahi bir takım küfürlere maruz kaldığını açıklayarak yaşanan bu durumun Haluk ve Meltem karakterlerinin insanlar tarafından çok iyi ve ayrılmaz ikili olarak benimsenmesinden dolayı olduğunu açıkladı.

Dizi Hakkında Bitecek Olduğu İddia Edilmişti

Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili bir süre önce dizinin reytinglerde yaşadığı zorlu süreç dolayısı ile final yapacak ve ekrana gelmeyecek olduğu iddia edilmişti. Bunun üzerine kanal yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmamış ancak dizinin birkaç haftadan beridir final yapması ile ilgili herhangi bir bilginin de bulunmadığı geçtiğimiz bölümün ardından göze çarpmıştı. Yaşanan kritik durum sonucunda Çocuklar Duymasın dizisinin devam edecek olduğu tahmin ediliyor. Dizide Tutku’ya hayat veren Gülin İyigün ise bir süre daha bu tür durumlara maruz kalacak gibi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı