Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Güldür Güldür Show Transfer oldu! Hangi Kanala geçti?

Televizyon

10 Ağustos 2018 Cuma 17:00:34

Son Güncelleme: 10/08/2018 11:40:07

Güldür Güldür Show Transfer oldu! Hangi Kanala geçti?

Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen komedi programı Güldür Güldür Show sürpriz bir transfere imza attı! Ekranlarının sevilen kahkaha ve komedi programı Güldür Güldür Show’un yeni adresi belli oldu. Buyrun Güldür Güldür Show hangi kanalda yayınlanacak? Hep birlikte öğrenelim…

Show TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren ve birbirinden komik skeçlerle seyirciyi ekrana kilitleyen Güldür Güldür Show, Show TV’den ayrıldı! Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ile Güldür Güldür Show arasında anlaşma sağlandı! Güldür Güldür Show 2018 Ekim tarihinden itibaren TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak! Haberi Mesut Yar, bugünkü yazısında verdi!

Acun Ilıcalı’nın TV8 için yeni sezonda yepyeni dizi ve yapımlarla anlaşılacağını duyurmasının ardından bombalar patlamaya devam ediyor! Güldür Güldür Show ekibi Ekim ayından itibaren yeni skeçleriyle TV8 ekranlarında olacak! Başta Ali Sunal olmak üzere birçok ünlü ismin kadrosunda yer aldığı Güldür Güldür, yeni sezonda da güldürmeye devam edecek!

TV8’in SON BOMBASI GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW OLDU!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada yeni sezonda TV8 kanalında içerikleri daha da artıracaklarını ve Survivor ile O Ses Türkiye yarışmaları dışında gündüz kuşağı için de iyi projelerin kanala transfer olacağını açıklamıştı! Bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden TV8 birçok dizi projesini açıkladı, transfer etti! TV8’in son bombası Güldür Güldür Show oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı