Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülben Ergen Yıllar Sonra Bikinili Yakalandı!

Magazin

14 Temmuz 2018 Cumartesi 02:57:55

Gülben Ergen Yıllar Sonra Bikinili Yakalandı!

Burak Törer’le yaşadığı aşkla magazin kulislerini süsleyen Gülben Ergen yıllar sonra bikinili yakalandı. İnstagram paylaşımlarında bikinili pozlarını görsekte magazin basınına yıllar sonra ilk kez bikinili görüntülendi. İşte Ergen’in yıllara meydana okuyan fiziği.

45’lik Gülben Ergen’den bikinili poz! Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, şu sıralar Burak Törer’le yaşadığı aşkla gündemde. Özellikle Burak Törer’in sürekli olarak sert sözlerle hem magazin basınına hem eskilere gönderme de bulunduğu fotoğraflar sonrası Gülben Ergen magazin gündeminden düşmüyordu. Ergen şimdi 20 yıl sonra bikinili olarak magazincilere yakalandı.

Genelde sahilde mayo tercih eden ünlü isim,yıllar sonra ilk kez bikini hiydi. Gündoğan’daki evinin iskelesinde görüntülenen Ergen, uzun uzun telefonla konuştu. Fotoğraflarının çekildiğinden habersiz telefonla konuşurken mankenlere taş çıkartan görüntüsü şaşkınlık yarattı.

Gülben Ergen’in Kaslı Vücüdu!

3 çocuk annesi 45 yaşındaki Ergen’in müthiş vücudu, son zamanlarda yoğun olarak yaptığı spor ve pilates çalışmalarına bağlandı.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı