Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülben Ergen sevgilisi Burak Törer’i bastı Haberlerine Anlamlı Cevap

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 11:15:55

Gülben Ergen sevgilisi Burak Törer’i bastı Haberlerine Anlamlı Cevap

Gülben Ergen ve Burak Törer’in ayrıldığı iddialarına fotoğraflı cevap. Gülben Ergen, sevgilisi Burak Törer’i bir kaç kızla bastı, ayrıldılar haberlerine anlamlı bir mesajla yalanladı. Ergen’in sessiz kalıp paylaştığı fotoğrafla böyle bir şeyin olmadığını dile getirdi.

“Uçmayı beceremeyenler kanat kırmayı çok severler” fotoğrafını paylaşarak altına “Bilmezler ki kökünde sevgi, saygı, hoşgörü ve dürüstlük olan kanatlar kolay kırılmazlar… Ve uçmayı beceremeyenler hep yeni kanatlar kırmak için arayışlarından vazgeçmezler. Mutsuzlukla beslenen her uçamayanın arayışı kanat kırmaktır” yazan Gülben Ergen’den sevgilisine tam destek.

Kısa sürede rekor kıran paylaşımın 3 saat sonrası Burak Törer’den de cevap gecikmedi. Aynı gönderiyi tekrar paylaşan Burak Törer yapılan haberlere itibar etmeyin dedi. Sabah saatlerinde çalışanların maaşını ödemiyor haberinin yayınlanması ardından ikili sessizliğe bürünmüştü.

Hem Gülben Ergen Burak Törer’i bastı, hem Burak Törer çalışanların maaşını ödemiyor haberleri yalanlandı. İkili aşklarını tam gaz devam ediyor. Ergen’in fotoğrafları silmesini ise henüz cevaplamazken, Törer’in hesabında tüm paylaşımları duruyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı