Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gözü Kara Dizisi Oyuncuları kimler? Konusu Ne

Dizi Haberleri

9 Ağustos 2018 Perşembe 15:39:01

Gözü Kara Dizisi Oyuncuları kimler? Konusu Ne

Kanal D’nin yeni sezonda yayınlanacak merakla beklenen dizisi Gözü Kara için geri sayım başladı! D Production yapımcılığında hazırlanan Gözü Kara dizisi yeni yönetimle birlikte Kanal D’nin yeni sezon kozlarından biri olacak! Peki Gözü Kara dizisinde kimler yer alıyor? Gözü Kara dizisi oyuncularını ve konusunu sizler için araştırdık…

Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Gözü Kara için nefesle tutuldu! Kanal D’nin yeni sezondaki en büyük kozlarından biri olan Gözü Kara dizisinin konusu ne olacak? Senaryosu ne olacak? Dizinin yapımcılığını kim yapıyor? Gözü Kara dizisinde kimler oynayacak? Soruları çok merak ediliyor! Dizinin yeni sezona damga vuran yapımlar arasında olması bekleniyor!

Yeni sezonda çok fazla diziyle eski güzel günlerine kavuşmak isteyen Kanal D, D Prodüksiyon yapımcılığında hazırlanan Gözü Kara dizisini ekranlara getirecek! Gözü Kara dizisi için şuan cast çalışmaları dolu dizgin devam ediyor ancak belli olmuş bir oyuncu yok! Senaryosuyla ilgili detaylarda henüz belli olmayan Gözü Kara dizisinin türü dram olacak!

GÖZÜ KARA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK, OYUNCULARI NE ZAMAN BELLİ OLUR?

Cast çalışmaları hızla süren Gözü Kara dizisinde bir oyuncuyla anlaşılması durumunda Sinehaber farkıyla ilk siz öğreneceksiniz. Gözü Kara dizisinin ilk bölümü Eylül-Ekim aylarında Kanal D ekranlarında olacak, şu an için Kanal D’den yayın tarihiyle ilgili resmi bir açıklama da gelmedi!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı