Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gökhan Türkmen ve Halil Sezai hangi filme konuk oldu?

Film Haberleri

18 Ağustos 2017 Cuma 12:43:00

Gökhan Türkmen ve Halil Sezai hangi filme konuk oldu?

Şarkıları ile müzik severleri mest eden Gökhan Türkmen ve Halil Sezai, Türk işi Frankeştayn sloganı ile beyazperde’ye taşınacak olan Canavar Gibi filminde konuk oyuncu olarak yer aldılar.

Gökhan Türkmen ve Halil Sezai hangi filme konuk oldu?

Arka Sokaklar’da Rıza babanın ekibinin asabi üyesi Mesut Komiser’i Şevket Çoruh’un Türk işi Frankestein olduğu Canavar Gibi filminde, müzik dünyasının iki önemli ismi Halil Sezai ve Gökhan Türkmen rol aldı.

Daha önce Sabit Kanca, Yapışık Kardeşler, İncir Reçeli gibi filmlerde rol alan Halil Sezai için oyunculuk yeni bir deneyim olmasa da, Gökhan Türkmen’in tek oyunculuk tecrübesi İşler Güçler’in final bölümü ile sınırlı.

İki ismin konuk oyuncu rollerinin belli olmadığı filmde, Şevket Çoruh ile Ayçin İnci başrolleri paylaşırken, kadroda onlara Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Sinan Bengier, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Haldun Boysan, Nazlı Tosunoğlu ve Tolga Yüce gibi isimler eşlik ediyor.

Canavar Gibi Film Konusu

İstanbul’un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz (Şevket Çoruh), çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Bir gün Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) isimli bir mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur. Hikâyemiz de bu olaydan sonra başlar…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı