Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gökhan Özoğuz’un Yeni Projesi ne? O Ses Türkiye’yi Neden Bıraktı

Özel Haber

9 Ağustos 2018 Perşembe 14:44:13

Gökhan Özoğuz’un Yeni Projesi ne? O Ses Türkiye’yi Neden Bıraktı

TV8 ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan ses yarışması O Ses Türkiye’de yaprak dökümü yaşanıyor! Yarışmanın jüriliğinden ilk ayrılan isim Gökhan Özoğuz oldu! Gökhan Özoğuz’un O Ses Türkiye’den ayrılmasının nedeni merak edilmeye başladı. Athena Gökhan mesajında neden ayrıldığını açıkladı. İşte Gökhan’ın O Ses Türkiye’yi bırakma nedeni…

TV8’in sevilen ses yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonu için geri sayım başlarken yarışmanın favori jürisi Athena Gökhan, Gökhan Özoğuz’un yarışmadan ayrılması konuşuluyor! Uzun süredir yarışmada jürilik yapan ve sevilen komik tavırlarıyla kısa sürede O Ses Türkiye’nin en popüler jürisi olan Gökhan Özoğuz yeni sezon öncesi yarışmanın jüriliğinden kendi isteğiyle ayrıldığını açıkladı!

Gökhan Özoğuz’un ayrılığının ardından hayranları neden jüriliği bıraktığını öğrenmek istiyor! Athena Gökhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla O Ses Türkiye’ye veda mesajı yayınladı! Mesajda O Ses Türkiye’den neden ayrıldığına da değindi! Gökhan Özoğuz yeni dönemde müzik kariyerine daha çok zaman ayırabilmek ve daha çok konser vererek hayranlarıyla daha sık bir araya gelmek için O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldığını açıkladı!

GÖKHAN ÖZOĞUZ’UN YENİ PROJESİ NE? 

Gökhan Özoğuz yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinden ayrıldı. Şimdi yeni projesi merak ediliyor! Athena Gökhan’ın yeni albümü için çalışmalara başladığı, önümüzdeki günlerde konserlerine de başlayacağı öğrenildi! Athena Gökhan’ın ayrıca O Ses Türkiye’nin yeni sezonunun ilerleyen bir bölümüne konuk olması da bekleniyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı