Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’den Ayrıldı mı? Neden ayrıldı

Televizyon

8 Ağustos 2018 Çarşamba 11:28:42

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’den Ayrıldı mı? Neden ayrıldı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye’de üzücü bir ayrılık yaşandı! Jüri koltuğuna oturduğu günden bugüne esprileri ve tavırlarıyla gülmekten kıran Athena Gökhan, Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldığını açıkladı! Athena Gökhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla veda mesajı yayınladı! 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezonda jüri koltuğunda Sibel Can, Murat Boz, Hadise ve Gökhan Özoğuz’un bulunduğu O Ses Türkiye yarışmasında ayrılık var! O Ses Türkiye yarışmasına komik tavırları ve eğlenceli anlarıyla damga vurmayı başaran Athena Gökhan, yeni sezon öncesi O Ses Türkiye’den ayrıldı! Gökhan Özoğuz yayınladığı veda mesajıyla O Ses Türkiye’nin gelecek sezonunda yer almayacağını açıkladı!

5 sene boyunca yaptığı O Ses Türkiye jüriliğinden yeni albüm çalışmaları ve yeni dönemde daha çok konser yapmak istediği için ayrıldığını ifade eden Athena Gökhan, Acun Ilıcalı, Esat Yontunç ve Tüm Acun Medya ekibine teşekkür etti. Yeni sezonda Gökhan Özoğuz’un yerine Beyazıt Öztürk’ün geçeceği iddia edilirken Athena Gökhan hayranları Gökhan’ın O Ses Türkiye için büyük kayıp olduğu şeklinde yorumlar yağdırdı!

ATHENA GÖKHAN 5 SEZONUN ARDINDAN VEDA ETTİ! 

Gökhan Özoğuz, 5 sezonluk O Ses Türkiye macerasının sonuna geldiğini açıkladı! O Ses Türkiye projesinde uzun yıllar jürilik yapan Athena Gökhan yeni dönemde müzik kariyerine yeni albümler ve yeni konserlerle devam etmek istediğini, bunun için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu gerekçe göstererek O Ses Türkiye jüriliğinden kendi isteğiyle ayrıldı!

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı