Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gizem Kayalı Kimdir? Sinan Akçıl’ın Yeni Sevgilisi Tanıyalım

Magazin

9 Ağustos 2018 Perşembe 17:09:54

Gizem Kayalı Kimdir? Sinan Akçıl’ın Yeni Sevgilisi Tanıyalım

Eski sevgilisi Buse Narcı’dan ayrılan Sinan Akçıl yeni bir aşka yelken açtı! Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi Gizem Kayalı oldu. Gizem Kayalı ile Sinan Akçıl sürpriz bir aşk yaşıyor! Peki Otilla ve Buse Narcı’dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi Gizem Kayalı kimdir? Gelin hep beraber Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisini tanıyalım…

Son günlerin en çok merak edilen ismi Gizem Kayalı oldu! Son olarak Buse Narcı ile ilişkisini noktalayan Sinan Akçıl, yeni bir aşka yelken açtı! Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi Gizem Kayalı, 2016 Best Model of Turkey birincisi. Birçok insan Gizem Kayalı’nın hayatını araştırmaya başladı. Biz de sizler için Gizem Kayalı Kimdir? Hayatı, kısa biyografisini hazırladık.

Seksi güzel Buse Narcı’dan ayrılan Sinan Akçıl, yeni sevgilisi Gizem Kayalı ile aşk yaşamaya başladı! Gizem Kayalı’nın kim olduğu, Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi Gizem Kayalı’nın nereli olduğu, boyu, kilosu nedir? Soruları bir anda gündeme geldi! Gizem Kayalı, 2016’da Best Model yarışmasında kazandığı birincilikle adından söz ettirmişti.

GİZEM KAYALI KİMDİR? HAYATI, BİYOGRAFİSİ…

1994 yılında Kırklareli’de dünyaya gelen Gizem Kayalı lise mezunu. 1,83 boyuyla dikkatleri çeken güzel isim evlilik sorularına “Tabi ki evliliği önemsiyorum, çok önemli bir kurum. Karşıma doğru bi insan çıktığında evleneceğim.” Açıklamasını yapmıştı. Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi olan Gizem Kayalı, İstanbul Üniversitesi’nde Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümünde eğitimi görmeye devam ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı