Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gişede Moana başarısı

Film Haberleri

24 Ocak 2017 Salı 15:39:25

Gişede Moana başarısı

Walt Disney’in hazırladığı animasyon çizgi filmi olan Moana, ilk 3 günde 200 binin üzerinde izleyici ağırlayarak, vizyona girdiğinden bu yana büyük bir başarı yakaladı.

Gişede Moana başarısı

Gişede beklenilenin üzerinde bir izlenmeye ulaşan Moana, ilk 3 günde 216 bin 287 izleyiciye ulaşarak 2 milyon 928 bin civarında bir hasılat elde etti.

Walt Disney Animasyon Stüdyolarının yapımı olan animasyon çizgi filmi Moana, kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir gencin hikayesini konu alıyor.

Moana, halkını kurtarmak için kahramanca bir göreve atılan, 16 yaşında, maceraperest, azimli ve merhametli bir kızdır. Yolda her zaman aradığı bir şeyin farkına varır; kendi kimliğinin. Maui ise, yarı ölümlü ve her şeyiyle harika bir yarı Tanrı, her türlü hayvanın şeklini alabilen ve denizden adalar çıkartabilen sihirli güçlere sahip karizmatik ve komik bir karakter.

Filmin ana fikri, hayallerinin peşine düşmekle ve bunları yaparken de cesur olmakla ilgili de çocuklar için öneriler yaratıyor.

Bir de doğa ananın kalbini kötülükle alıp kaçarsanız, olumsuzluk gelip bir gün sizi de bulur fikri de yansıtılıyor. Bunların hepsi bir araya geldiğinde ortaya müzikal, doğayla ve denizin iç güzellikleriyle bir araya gelmiş eşsiz bir masal çıkıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı