Ceren Ülger kimdir? Uğur Bolat Oğlu Göktürk'ü kurtarmak istiyor

Sosyal medyada gündem Uğur Bolat ve oğlu Göktürk. Göktürk'ün üvey babası tarafından tacize uğradığını ifade eden Uğur Bolat, Ceren Ülger ve Tayfun Ülger tarafından oğluna şiddet uygulandığı ve oğluna üvey babanın taciz girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Ceren Ülger kimdir? Uğur Bolat Oğlu Göktürk'ü kurtarmak istiyor
Türkiye bu haberle çalkalandı. Emniyet Müdürlüğünde çalışan polis memuru Uğur Bolat, oğlunun eski karısının eşi tarafından tacize uğradığını iddia etti. Hem Uğur Bolat'ın sosyal medyada ifşası hem Ceren Ülger'in açıklamaları sonrası doğruyu kim söylüyor merak ediliyor.

Uğur Bolat, yayınladığı yazışmalarda ve haber sitelerine çıktığında eşi Ceren Ülger'in şu anki eşi Tayfun Ülger'in babaya karşı attığı mesajlar damga vurdu. Çocuğuna taciz ederim açıklamaları sonrası konuyla ilgili Tayfun herhangi bir açıklama yapmazken anne Ceren Ülger açıklama yaptı.

2.5 yaşındaki Göktürk'ün kendine verilmesini isteyen baba, için Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'da devrede. Anne tüm bu açıklamalar sonrası "Eski eşim benimle zorla ilişkiye girdi, beni erkeklere satacaktı" diyerek bir metin yayınladı.

Baba Uğur Bolat'ın İddiaları!Uğur Bolat yayınladığı iddialarda, Tayfun Ülger' e ait olan yazışmaları yayınlayarak yardım istedi. O yazışmalarda babaya oğluna taciz ederim açıklamaları da bulunuyor.

Anne Ceren Ülger'in açıklamaları!

Şırnak Şerafettinelçi Havaalanında görev yapmakta olan '' POLİS MEMURU'' Uğur Bolat ile hukuki sürecimiz devam etmektedir. Buna rağmen asılsız suçlamalarda ve iftiralar da bulunup beni, oğlumu ve eşimi ailemi hedef almaktadır. Sosyal medya üzerinden linç kampanyaları yürütmektedir. Hukuki sürecimiz devam ettiği halde ana haberlere çıkıp ve Sosyal medya üzerinden henüz sonucu belli olmayan davalar hakkında yorum yapmaktadır. Ve bunları elindeki tamamen sahte, aslı olmayan belgelere dayanıp yapmaktadır. Kendisini acındırıp mağdur rolü oynamaktadır. Kendisi tarafından 15 yaşımdan bu yana ölümle tehdit edilmekteyim. 29/05/2018 tarihine kadar yine kendisinin zoru ile ilişkimiz devam etmekteydi. Ta ki yaz geldiği için oğlumuz Göktürk Bertuğ'a yazlık kıyafetler almamız gerektiğini söylediğimde kendisin de para olmadığını ve beni ciddi ciddi Satacağını söylediğinde oğlumu da alarak Ankaraya geldim. Bu süreçte eşim Tayfun Ülger ile evlendik. Uğur Bolat beni çevreye karşı namusumu, iffetimi, kadınlık özellikle de annelik gururumu onurumu ayaklar altına alacak şekilde anlatmış ve tanıtmıştır. Çocuğumuzun kendisinden olmadığını, babasının kim olduğunu bilmediği zamanda bana ve Göktürk'e acıyarak sahip çıktığını söylemiştir, yaymıştır. Kendisinden yıllarca şiddet gördüm. Bu şiddetler ben hamileyken ve doğum yaptıktan sonra da devam etti. Oğlumun gözü önünde yediğim dayakları, geceler boyu sızlayan ağrıyan kaburgalarımın, başımın ağrısını acısını unutmadım. En önemlisi de bütün bunları oğlumun gözü önünde yaptıklarını unutmadım. Uğur Bolat tarafından defalarca rızam dışında ilişkiye zorlandım. Bütün bunlara rağmen bahsini geçirdiği intagram yazışmaları bana ait değildir. Bununla ilgili hukuki süreç başlamış olup telefon incelemeleri için savcılığa başvurduk. Aynı hassasiyeti Kendisininde illegal yollara başvurmadan göstermesini istiyoruz. Kendisine bunca olaya rağmen asla kötü bir yaklaşımım ve tutumum olmamıştır. Oğlumuzu görmesi için mahkemeye vereceğini mahkeme kararı ne olursa buna saygı duyacağımı oğlum ve kendisi ile arasındaki bağlarının asla koparma gibi bir niyetimin olmadığını gerekirse ara karar çıkarttırarak yine görebileceğini söyledim. Kendisi devamlı oğlumu kaçırdığımı iddaa etmektedir. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir. Telefon numaramı ve adres bilgilerimi gerek kendisi gerekse ilgili bakanlıklar, emniyet bilmektedir. Bütün bunlara rağmen Uğur Bolat yine illegal yollara başvurarak 04/07/2018 tarihinde ikamet ettiğim evimin önünde uzaklaştırmasını 3.kez ihlal ederek oğlumu kaçırmaya teşebbüs etmiştir. Bu esnada beni, oğlumu ve ablamı darp etmiştir. Oğlumu kaçırmada başarılı olamayınca beni kolumdan çekiştirerek arabaya bindirmeye çalışmıştır. Araya giren vatandaşlar ve peşinden polis memurlarının gelmesiyle bu girişiminde de başarılı olamamıştır. Olayla ilgili bütün kayıtlarımız ve darp raporlarımız emniyette mevcuttur.

Kendisi oğluma düşkünlüğümü oğlumun da bana düşkünlüğünü bilmektedir. Bütün amacı bana acı çektirmektir. Fakat en büyük zararı oğlumuza verdiğinin farkında değildir. Oğlumla kurulu bir düzenim vardır ve aksi bir durum söz konusu değildir. Kendisi çocuklarına düşkün bir baba değildir.

Uğur Bolat evli ve resmi nikahlı eşinden de iki tane evladı bulunmaktadır. Bizim Uğur Bolat ile yaklaşık 8 yıllık birlikteliğimiz vardı. 18 yaşımda kendisinin evli olduğunu öğrendim ve ayrıldık. Bir kaç ay sonra beni arayarak görüşmek istediğini konuşacağı önemli konuların olduğunu söyledi ve görüştük. Önüme ''resmi evrakla birebir aynı olan ama aslı olmayan boşanma evrakları'' koydu. Bunun üzerine artık resmi olarak boşandığını ve aramızda bir engel kalmadığını benimle ilişkisinin devam etmesini istediğini söyledi ve kendisini affettirmek için uğraştı. Bunun sonucun da kendisiyle boşandığına inandığım için ilişkimize yeniden başladık. Daha sonra hamile kaldım ve 4 aylık hamileyken kendisinin boşanmadığını ve aynı zamanda eşininde hamile olduğunu öğrendim. Dünyam başıma yıkıldı. Kendisi bu süreçte defalarca boşanma davası açmış hiç bir davaya gitmediği için davalar takipsizlikten düşmüş yada bazı davaları da geri çekmiştir. Ayrıca resmi nikahlı olduğu halde beni kandırarak benim geleceğimle oynayan POLİS MEMURU Uğur Bolat aynı zamanda başka kadınlarla da görüşüp konuşmuştur. Kendisi asla sadık bir eş olmadığı gibi iyi bir baba da değildir. Sadece oğlumun benden koparılıp bana acı çektirmek için İYİ BABA ROLÜNÜ ÜSTLENMEKTEDİR. Henüz iki yaşına gelmemiş oğlumuzun eline beylik tabancasını vererek oynatmıştır. Buna defalarca karşı çıktığımda beni darp etmiştir. 'Sen karışma erkek çocuğu böyle büyür böyle adam olur bilsin silahıda' şeklinde sözlerde bulunmuştur.

Uğur Bolat şuan da henüz sonucu belli olmayan davalar hakkında yorum yapmaktadır. Ana haberlere çıkıp 3-5 tanıdığı gazeteciyide buna ortak ederek hakkımızda asılsız suçlamalarda bulunmaktadır. Bu asılsız haberleri paylaşıp yayan, ortada olmayan bir şey hakkında Uğur Bolatın düzenlediği sahte evraklara inanarak bunun haberlerini yapan gazeteciler ve şahıslar hakkında da suç duyurusunda bulunduk ve şuan gerekli işlemler yapılmaktadır.

Uğur Bolat'ın bacağındaki rahatsızlık sedef hastalığıdır. Ve yeni oluşmuş bir şey değildir. Kendisini 2012 yılında tanıdım ve ben tanıdığımda da kendisinde vardı. Akciğer rahatsızlığı sarkoidozdur. Ve ben hamile kalmadan önce de kendisinde vardı. Fakat Uğur Bolat bunu umursamayarak günlük 1.5-2 paket sigara ve beraberinde alkol tütekimine devam etmiştir. Kendisinin alkole bağımlılığı da vardır ve çevresindeki herkes bunu bilmektedir. Hastalığının bu kadar ilerlemesinin stresle ve çalışma koşullarıyla bir alakası yoktur. Tamamen kendisinin sigara ve alkol bağımlılığından kaynaklanan bir durumdur. Bu olayda bile kendisini acındırarak kendisini haklı çıkarmanın peşinde aynı zaman da devletimizi yanıltarak ve bunu hastalıklarını kullanarak erken emeklilik için uğraşan onca yetimin ve şehit çocuğunun hakkını yemek istemektedir.

En başta bütün bu sahte konuşmaları hazırlayarak Kamuoyuna sunan, bana ait mühtehcen sayılabilecek fotoğrafları sosyal medya üzerinden yayan, oğlumu kullanarak kendisini acındıran, kendisine karşı kötü bir tutumum olmadığı halde iyi niyetimi tamamen suistimal eden, oğlumun yanımda güvende huzurda olduğunu ona çok iyi bir şekilde baktığımı anneliğim konusunda hiçbir şüphesi olmadığı halde aslı olmayan haberlerle oğlumu benden koparma peşinde olan Uğur Bolat ve bunların yayılmasını sağlayan şahıslar, destek verenler ve yalan haberler yapan kanallar, gazeteciler hakkında yasal süreç başlamış bulunmaktadır. Adalet en kısa zamanda yerini bulacaktır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Kral Tayfun 1 yıl önce

O iddia larında hepinizinde :)) sevgiler solucanlar