3-9 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Ünlü astrologlar tarafından hazırlanan haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait 3-9 Eylül 2018 haftalık burç yorumları haberimizde…

3-9 Eylül 2018 haftalık burç yorumları
Ünlü astrologlar tarafından hazırlanan haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait 3-9 Eylül 2018 haftalık burç yorumları haberimizde…

Burçlar genel olarak bu hafta içerisinde değişim ve gelişime açık olacak. Hayatta bize yük olan, gerilim veren, yıpratan her şeyi reddedeceğiz. Bu hafta büyük bitişler ve başlangıçlar olabilir. İş ve kariyer konusunda bu hafta hedef belirlediğimiz şeyleri hayata dahil edebilir ve uzun vadede iyi gelir elde edebilecek çalışmalara ortak olabiliriz.

3-9 EYLÜL 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ Burcu bu hafta stratejik davranmak zorundasın. Ay Mars kavuşumunda. Bu nedenle duygularında ve davranışlarında tutarlı olman gerekiyor. Dayanamadığın, katlanamadığın, görmekte ve konuşmakta zorluk çektiğin tahammül edemediğin insanlara karşı sabretmeye özen göstermelisin. Bu dönemde onların nabzına göre davranmalısın ki, istemediğin kayıpların olmasın. Karar veremediğin durumların olması şimdilik bunu gerektiriyor. Karşındaki insan asabi ve gergin olabilir, duyarsız bir yönetici olabilir. İçinde bulunduğun durumda düşünmeden bir yol ayrımına kalkarsan pişman olabileceğin şeyler yaşayabilirsin. O nedenle planlı, proğramlı hareket etmelisin. Eğer bu şekilde yol almayı başarabilirsen, kesinlikle daha iyi fırsatlara sahip olabileceksin. Koç Burcu aşk hayatında bu hafta devam eden ilişkilerde olumsuzluklara karşı sakin davranılmalı.

BOĞA Burcu bu hafta aşk hayatın ön planda. Geçtiğin haftalarda yersiz yere yapılan bazı tartışmalar tekrar önüne gelebilir. Çarşamba gününe kadar kendi yaptığın yanlışlıkları fark edeceksin. Karşı tarafı ve kendini nasıl da boş yere yıprattığını düşüneceksin. Plüton’un üzerindeki olumsuz etkisi ortadan kalkıyor. Dürtüsel davranışlarına son veriyorsun. İçinde yapacağın yüzleşmeler sana sakinlik getirecek. Bu haftayla birlikte yaptığın işlerden net ve kesin sonuçlar elde edeceksin. Kendine olan güvenin artıyor ve kazancın yükseliyor. Sağlık alanında, bağışıklık sisteminde daha önce yaşadığın düşüş son buluyor. Kendini daha iyi hissediyorsun. Hayatındaki gerilimler azalarak seni terk ediyor. Alman gereken ilaçlar varsa ihmal etmemeli, vermen gereken kilolar varsa sağlıklı beslenmeye özen göstermelisin.

İKİZLER Burcu bu hafta aşk, ilişki ve iletişim yaşamında zor günlerini ciddi anlamda geride bırakıyorsun. Tartışan, sinirlenen ve öfkeden deliye dönen hallerinden eser kalmıyor. Uzun süreli bir beraberliğe sahipsen, ilişkin hakkında çevrendeki insanların neler düşündüğünü ve konuştuğunu önemsemekten vazgeçiyorsun. Diğerlerinin yorumlarından, tesiri ve etkisinden kurtuluyorsun. ‘Kıskanıyorum çünkü kaybetmekten korkuyorum, karışıyorum çünkü yanlış bir şey yapmasına engel oluyorum’ diyorsan, onun daha fazla hata yapmasına neden olursun. Bilinç altındaki fazla ve gereksiz düşüncelerini değiştirmelisin. Kaygı ve kuruntuların azalacağı bu günlerde olumlu şeyler düşünmeye çalış. Kaygıların ve kuruntuların azalacaktır. Varsa bir hakikat mutlaka karşılaşacaksın. İkizler Burcu bu hafta dengede kalmayı isteyeceksin.

YENGEÇ Burcu bu hafta kendini yanlış ifade etmenden dolayı sorun yaşayabilirsin. Kızgın ve öfkeli konuşmalara neden olabilecek ortamlara gireceksin. Uzun süredir üzerinde çalıştığın bir işle ilgili para konusunda yaşanan gecikmeler seni umutsuzluğa düşürebilir. Bu umutsuzluğun çalışma performansını etkilemesine izin vermemelisin. Karamsar düşüncelere kapılırsan hayatındaki her konuya zincirleme zarar verebilirsin. Sen inandığın şekilde adımlar at gecikirse geciksin. Ruhunu yavaşlatma çalışmaları yap. Olumsuz düşünmekle bir şey değişmeyeceğini bil. Umutsuzluk yarınsızlığı getirir.Ben ne zaman huzur bulurum diyorsan, ruhundaki acı ve telaşların önünü kesmeye özen göster. Korkuların bitince yaşam enerjinin değiştiğini fark edecek ve hayatı en kolay şekilde yaşamaya başlayacaksın.

ASLAN Burcu bu hafta aşk, evlilik ve ilişkinde dengede olmaya ihtiyaç duyuyorsun. Yalnız bir Aslan Burcu’ysan kafan çok rahat olacak. Süregelen bir ilişkin varsa hayatındaki insanı dengelemekte zorlanabilirsin. İletişimde çok tutarlısın. Yanlış davranışlar karşısında bir anda kesip atabilirsin. Karaların çok net. Bitirdiğin bir şeye bir daha geri dönmeyeceksin. Uzun süredir üzerinde düşündüğün bazı işler konusunda harekete geçiyorsun. Yapamam, başaramam, tamamlayamam dediğin şeylerde artık aynı şekilde düşünmüyorsun. Çalışıyorsan çalıştığın yerden yeni bir teklif alabilirsin ya da daha iyi bir işe sahip olabilirsin. Eğitimde eksik olduğun yönlerin varsa hırsla üzerine gideceksin. Kariyer ve kazançla ilgili sana yarar sağlayacak durumlara yöneliyorsun. Güven duymadığın hiçbir işin içine girmeyeceksin.

BAŞAK Burcu bu hafta yaşamında, iş çevrende, arkadaşlıklarında kendini beğenmiş görüntüsü verebilirsin. Bilgiçlik taslıyorsun ve yanlış anlaşılıyorsun. Kızgın olduğun kişiler ve durumlar var. O nedenle ne sözünü ne de davranışlarını sakınmayacaksın. Egosal duygu ve davranışlar içine girerek mevcut hayat şartlarını, düzenini ve dengeni bozabilirsin. Kendine olan güvenin de buna bağlı olarak azalabilir. Çalışıyorsan çevrendeki kişilerin seni anlayabilmesi için biraz zamana ihtiyacın var. Şartlarını koruyarak devam ettirmelisin. Psikolojik anlamda yıpranmışlık duygusuna girebilir, kendini tükenmiş hissedebilir ve hafta boyunca uyumak isteyebilirsin. Bu ruhani bunalım içine girmemeye özen göstermen gereken günlerdesin. Çevrende tavrını, davranışını ve kendini sevmediğin insanları olduğu gibi kabul etmeye çalış. Bunlarla mücadele etmek sana sadece kaybettirir.

TERAZİ Burcu bu hafta sağlığa dikkat etmelisin. Yolda yürürken bile sağlam adım at. Vücudundan gelen sinyalleri önemse ve kesinlikle ihmal etme. Doktora gitmek için hasta olmayı bekleme. Yanı sıra kaza ve yaralanmalar konusunda da dikkatli olmalısın. Para konusunda uzun süredir çaba sarf edip de bir türlü sonuç alamadığın şeyde hızlı gelişmeler yaşıyorsun. Arzu ettiğin şekilde elde edeceğin imkanlar elde ediyorsun. İş arıyorsan iş bulacak, işinde yükselmek istiyorsan ilerleyip yükseleceksin. Kendini geliştirmek istediğin alanlarda geliştirme fırsatı bulacaksın. Öğrenciysen büyük başarılara imza atacağın zamanın en başındasın. Terazi Burcu aşk hayatında bu hafta ilişkini sorgulamalısın. Süregelen ilişkine neden bağımlısın bunu kendine sormalısın. Eğer şikayet ettiğin bir birlikteliğin varsa ve bu şekilde iken halen devam ettiriyorsan bunun sebeplerini bulmalısın. Son olarak bu hafta yarım kalan her işinin sonucunu alacaksın sevgili Terazi Burcu.

AKREP Burcu bu hafta boyunca yaşam planların, kararların ve gelecekle ilgili düşündüğün her tür yenilikte hiç olmadığın kadar emin duygular içindesin. İlişkilerinde samimiye senin için her an önemli olacak. Samimiyetini hissetmediğin, emin olmadığın insanlardan uzaklaşma kararı alacaksın. Bu durum sana huzur verirken, onları rahatsız edebilir. Başkalarına yorum yaparak, senin hakkında eleştiri yapabilirler ve bunlar da kulağına gelebilir. Bu kişiler, laf taşıyarak zaten senin samimi arkadaşın olamaz. O nedenle samimiyetsiz ve bencil insanlardan uzaklaşmakla doğru kararlar alıyorsun. Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta evliliğe kendini hazır hissedeceksin. Uzun süreli bir birlikteliğin varsa evliliği konuşabilir, aileleri tanıştırabilir, düğün zamanı belirleyebilir, evlilik teklifi edebilir veya alabilirsin. Evliysen eşinle ortak kararlar içinde yaşamda yol almanın huzurunu yaşayacaksın.

YAY Burcu bu hafta hızlı hareket etmemelisin. Sakin ve detaylı şekilde değerlendirmen gereken konular var. Kazanç konusunda yaşadığın zorlanmalar Satürn’ün oluşturduğu blokajlar ortadan kalkıyor. Kısmetsiz bir dönem geride kaldı. Özgürleşiyor, kendinden emin olarka yaşamda yol alıyor, fırsatları çoğaltarak artırıyorsun ve yeni başladığın işlerde sağlam adımlar atıyorsun. Olmasını istediğin şeylerde önünü görmeye başlayacaksın. Hislerin güçleniyor ve hak ettiğin fırsatları elde edeceksin. Elindeki imkanları dönüştürerek şartlarını oldukça güzel bir sürece yükseltiyorsun. Sosyal ilişki ve arkadaşlıklarında ne istediğini bilir şekilde hareket ediyorsun. Hafta ortasında konsantrasyonun artıyor ve eğitimde geciktirdiğin şeylere önem vermeye başlıyorsun. Başladığın her işi tamamlayıp sonuca ulaşıyorsun. Sağlığında gözle ilgili ufak bir problem yaşayabilirsin. Mevcut düzenini sürdürebilme konusunda kendinden emin olma duygunu kaybetmemeye bak sevgili Yay Burcu.

OĞLAK Burcu bu hafta sağlığını biraz daha önemsemelisin. Psikolojik anlamda aldığın sorumluluklar sana ağır gelebilir. Aldığın bir sorumluluğu tamamlayıp tamamlamakta endişe duyabilirsin. Bunu kendine yaparak ruh halini farklı yönlere sürüklememelisin. Oğlak Burcu aşk hayatında bu hafta geri dönülmez yollardan dönüşler var. Ciddi geri dönüşler var. Ama sen ne hissediyorsun bu çok önemli. Bir ritüel de yapabilirsin. Bir kağıda sevdiğin insanın ismini yaz, kağıdı sağ eline al, derin nefes al ve ayağa kalkarak dimdik dur. İçinden ‘bu ilişkiye başlamam benim için hayırlıysa bedenim bana cevap versin’ de. Bedenin öne doğru gidiyorsa başla, arkaya doğru gidiyorsa başlama, sağa ve sola doğru gidiyorsa, aynı şeyleri yaşayacaksın hiç gereği yok. Bu hafta her alanda emin duygularla hareket etmen gerekiyor sevgili Oğlak Burcu.

KOVA Burcu bu hafta güven senin hayatında çok önemli. Kendine duyduğun güven yükselirken, hayatındaki insana olan güvenle ilgili endişe yaşayabilirsin. Şüphelerini kendi içinde biriktirerek bir sürü karanlık duygu haline dönüştürebilirsin. Bu duygular sende daha sonra ilişki adına risk oluşturabilir. Hayatındaki insanla sakince konuşmayı denemelisin. Fikirlerinizi ortak hale getirmeye çalışın. Bu şekilde her şeyi birlikte gözlemleme fırsatı da bulabilirsiniz. Yoğun şekilde çalışacaksın ve önemli fırsatların önüne geldiğini fark edeceksin. Dualarını düzene sokmalısın. Gelen fırsatların önünü olumsuz düşüncelerle kesmemelisin. Şüpheye ve güvensizliğe hayatında yer vermemeye bak sevgili Kova Burcu. Bu şekilde daha mutlu ve huzurlu olacağından emin olabilirsin.

BALIK Burcu bu hafta yeni bir ilişkiye başlayacaksan ilişkini hedef olarak görmekten vazgeçmen gerekiyor. Evliysen eşinle baş başa olmaya, dokunmaya ihtiyaç duyuyorsun. Karşılık buluyorsun ve birlikteliğin güçleniyor. Karşılıklı birbirinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. İstediğiniz sürece zaman ayırabileceksiniz. İş, kariyer konusunda dengede olacaksın. Birine geçmişte verdiğin borç para bu hafta eline geçiyor. İş başvurularının sonuçları olumlu şekilde geliyor. Duygusal enerjin yükseliyor ve yaşam enerjini olumlu şekilde dengeliyor. Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinde ufak, geçici pürüzler yaşanabilir. Sevdiğin arkadaşlarından birinin seninle girdiği rekabete anlam veremiyor, neler olacağını görmek için şimdilik her şeyi zamana bırakıyorsun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.