Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta’nın Özlem’i Sinir Krizi Geçirdi!

Televizyon

18 Temmuz 2018 Çarşamba 20:46:58

Gelinim Mutfakta’nın Özlem’i Sinir Krizi Geçirdi!

Kanal D İç Yapımlar’ın hazırladığı Gelinim Mutfakta programının bugünkü bölümünde inanılmaz anlar yaşandı! Yine büyük heyecana ve çekişmeye sahne olan Gelinim Mutfakta yarışmasına Özlem’in sinirli tavırları damga vurdu! Özlem deyim yerindeyse açtı ağzını yumdu gözünü! Gelinim Mutfakta Özlem’in çıldırdığı o anları sizler için hazırladık…

Fatih Ürek’in sunuculuğunda hafta içi her gün 15.45’te  Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da bugün de heyecan dolu geçti! Haftanın 3. gününde gelinler ve kayınvalideler kıyasıya mücadeleyi sürdürdü! En iyi yemeği yapanın haftanın birincisi olduğu ve en kötü puan sahibinin yarışmadan elendiği programda güne Özlem’in sinirli halleri damga vurdu!

Kendi kayınvalidesi Nurten Hanım’dan 1 puan alan Özlem sinirlerine hakim olamadı! Yaptığı Tavuklu Çökertme kebabı yemeğine 1 puan veren kendi kayınvalidesi Nurten Hanım’a sinirlenen Özlem açtı ağzını yumdu gözünü! Yarışmada heyecan ve tartışma üst düzeye çıktı! Güne Özlem ile kayınvalidesi Nurten Hanım’ın tartışması damga vururken Özlem’in sinirli halleri dikkat çekti.

ÖZLEM KAYINVALİDESİ NURTEN HANIM’A AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

Nurten Hanım kendi gelini Özlem’in yemeğine 1 puan verince Özlem “Kabul etmiyorum, bu haksızlık benim yemeğim nasıl 1 puan olur!” diye tepki gösterdi. Tartışmaya diğer yarışmacılar ve Çiğdem Hanım ile Ezgi’de girince ortam daha da ısındı. Gerginlik sürerken Özlem Ezgi ve Çiğdem Hanım’a da tepki gösterdi. Özlem’in sinirli halleri güne damga vurdu!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı